Naga Markets

Kur franka (CHF/PLN) wyłamuje wsparcie. Notowania w granicy 4,3440 PLNKurs franka szwajcarskiego wobec polskiego złotego podczas kolejnego dnia handlowego – w czwartek 2 grudnia, wykazuje nadal tendencje na cofanie. W tym momencie widzimy już, jak rynek CHF/PLN podobnie jak reszta par ze złotym – wyłamuje ważne wsparcie i decyduje się na możliwy, dalszy krok w kierunku południowym. Para walutowa CHF/PLN może zatem podczas kolejnych dni podtrzymuje zależność pro-spadkową zgodnie z konserwatywnymi sygnałami wskazującymi w momencie przełamania ważniejszego zakresu na dalsze spadki. Celem dla rynku na kolejne sesje może być zakres 4,40 PLN, czyli ważna strefa dla tego rynku.

Frank szwajcarski wyłamuje ważna strefę

wykres Kurs funta GBPPLN H4 02.12.2021a
Kurs franka CHF/PLN H4 02.12.2021

Kurs franka szwajcarskiego wobec polskiego złotego generuje kolejny ruch spadkowy, po tym jak wcześniej rynek generował dzień po dnu silny ruch wzrostowy. Rynek w ostatnich dniach pokazuje, że nie jest w stanie dalej podchodzić do wyższych rejonów. Co więcej nawet – wyłamuje już ważniejsze punkty odniesienia.Celem dla rynku w kwestii dalszego ruchu może być tym razem zakres 4,40 PLN, który może służyć jako wsparcie dla dalszego ruchu. Dlatego też warto będzie skupić się na rejonie 4,41 – 4,40 PLN i obserwować, czy para walutowa w ogóle ma zamiar wyhamować silny i rozpędzający się nawet sentyment spadkowy. W razie przełamania i 4,40 PLN kolejnym celem może być zakres 4,36 PLN.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: theppro sklep | kurs funta online | akcje lpp | biomed lublin akcje | polenergia notowania | cena euro | akcje azoty |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


Poprzedni artykułKurs dolara (USD/PLN) spada do 4,08 PLN. Dolar w ważnym miejscu
Następny artykułNasdaq traci 1,60% w środę. USA bryka się z podażą i niedoborem siły roboczej
Od roku 2012 działa jako Trader na rynku OTC/FX jako daytrader. Założyciel Klubu Inwestora „New Vision Trading” (dawniej Trading Club Szczecin) w roku 2016 i działającą w formie grupy facebookowej oraz czatu dla inwestorów do dziś. Prelegent wielu paneli dyskusyjnych nt. rynków finansowych. Twórca autorskiej strategii "PSV" - podejścia do inwestycji krótkoterminowych (2016/2017). Pasjonat ekonomii, inwestycji kapitałowych, wyznawca i propagator idei social-learningu. Działania i trafność analiz, które wykonuje, zostały bardzo docenione przez wielu traderów i inwestorów. Skutkowało to m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację FxCuffs w kategorii Analityk Roku 2016 oraz kolejną nominacją za rok 2018.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here