Naga Markets

Nial Fuller AuthorPoniższy post został napisany przez światowej klasy tradera Niala Fullera, który specjalizuje się w analizach price action.

Oryginalny tekst możesz znaleźć tutaj – Trade Ideas: GOLD, CRUDE OIL & BITCOIN – July 26th, 2022Uwaga odnośnie wykresów: koniecznym warunkiem sukcesu w handlu jest broker oferujący „New York Close Forex Charts” (prawdziwy 5-dniowy wykres, który jest zgodny z zamknięciem sesji w Nowym Yorku).

Kurs złota (XAU/USD): Sprzedaż po wybiciu z niedźwiedziego Inside Bara + małego Pin Bara (konfiguracja combo)

Price Action: Cena utworzyła niedźwiedzi Inside Bar + mały Pin Bar (konfiguracja Combo) przez noc.

Cena spadła z zakresu poprzedniego wielokrotnego wyłamania Inside Bara, który miał miejsce we wtorek 12 lipca (w codziennym biuletynie członków z 13 lipca sugerowaliśmy sprzedaż z wyższym zniesieniem do zakresu tego wzorca wyłamania).

Potencjalny pomysł na handel 1: Rozważamy sprzedaż w wybiciu z aktualnego niedźwiedziego Inside Bara + małego Pin Bara (konfiguracja Combo)

Potencjalny pomysł na handel 2: Rozważamy poczekanie, aby zobaczyć, czy obecny niedźwiedzi Inside Bar + mały Pin Bar (konfiguracja Combo) zamieni się w potencjalny niedźwiedzi Fakey Setup.

Potencjalny pomysł na handel 3: Rozważamy sprzedaż z korektą wyższą niż w zakresie poprzedniego wybicia z wielokrotnych Inside Barów, które miało miejsce we wtorek 12 lipca.


Chcesz mieć dostęp do tej samej analizy wykresów technicznych i platformy brokera, z której korzysta Nial Fuller? - Pobierz darmowe oprogramowanie w tym miejscu.

NED

Ropa naftowa: kupowanie od byczego sygnału Pin Bara

Price Action: Cena utworzyła w nocy zwyżkowy sygnał Pin Bara.

Niedźwiedzi sygnał Tailed Bar, który uformował się w połowie zeszłego tygodnia, zawiódł (nie rozważaliśmy handlu tym sygnałem i miejmy nadzieję, że uratowaliśmy niektórych traderów na tym rynku).

Cena nieznacznie przesunęła się w górę z zakresu wcześniejszego długiego zwyżkowego sygnału Pin Bara, który uformował się w czwartek 14 lipca (sugerowaliśmy kupowanie po zniesieniu w dół do zakresu tego sygnału od 15 lipca i miejmy nadzieję, że niektórzy handlowcy wsiedli na pokład).

Potencjalny pomysł na handel 1: Rozważamy handel z obecnego zwyżkowego sygnału Pin Bara.

Potencjalny pomysł na handel 2: Rozważamy zakup na zniesieniu niższym do zakresu wcześniejszego byczego sygnału długiego Pin Bara, który uformował się w czwartek 14 lipca.

Kurs Bitcoina (BTC/USD): Sprzedaż po zniesieniu do zakresu niedźwiedziego sygnału Pin Bara

Price Action: Cena spadła w stosunku do niedźwiedziego sygnału Pin Bara, który uformował się w niedzielę 24 lipca (nie rozważaliśmy handlu tym sygnałem, ani nie wspominaliśmy o nim).

Cena spadła w porównaniu z ostatnim niedźwiedzim sygnałem Pin Bar, który uformował się w piątek 22 lipca (nie braliśmy pod uwagę handlu tym sygnałem).

Cena spadła w porównaniu z ostatnim niedźwiedzim sygnałem Pin Bar, który uformował się w środę 20 lipca (sugerowaliśmy handel tym sygnałem w biuletynie dziennym z 21 lipca i miejmy nadzieję, że niektórzy handlowcy weszli na pokład).

Cena spadła poniżej starego kluczowego poziomu wsparcia w wysokości 25339 USD ponad pięć tygodni temu, który jest obecnie kluczowym poziomem oporu i ważnym obszarem zdarzeń.

Potencjalny pomysł na handel 1: Rozważamy sprzedaż na zniesieniu wyższym do zakresu ostatniego niedźwiedziego sygnału Pin Bar, który uformował się w środę 20 lipca (obecnie aktywny).

Potencjalny pomysł na handel 2: Rozważamy sprzedaż z wyższym zniesieniem i po sygnale sprzedaży price action, podczas gdy cena pozostaje poniżej kluczowego poziomu oporu 25339 USD (obszar zdarzenia).

Więcej od Niala Fullera:

Ten post został napisany przez światowej klasy tradera Niala Fullera i opiera się na jego własnych strategiach tradingu price action.

Oryginalny tekst możesz znaleźć tutaj – Trade Ideas: GOLD, CRUDE OIL & BITCOIN – July 26th, 2022Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here