Naga MarketsPrzecena na akcjach CD Projektu była nieunikniona bez względu na pozytywny odbiór przez graczy, twierdzi Maciej Leściorz z CMC Markets w najnowszym odcinku Artystów Rynków, emitowanym 11 grudnia 2020 r. W programie prowadzonym przez Jacka Brzeskiego znanego z anteny Polsat News zwrócono uwagę na premierę Cyberpunka i porównano zachowanie akcji do innych spółek. Serdecznie zapraszamy na kolejny przegląd najważniejszych i najciekawszych wiadomości z świata finansów.

  • Czy Cyberpunk okazał się tykającą bombą dla akcji spółki CD Projekt?
  • W październiku 2019 roku odbyła się premiera nowej odsłony Call of Duty od Activision. Czy notowania CDR czeka podobny scenariusz?
  • W listopadzie tego roku miał miejsce fantastyczny debiut Assassin’s Creed Valhalla od spółki Ubisoft. Jak zachowywały się akcje francuskiego producenta gier po najmocniejszym debiucie w historii?

Te artykuły również Cię zainteresują
A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TV

Zobacz również inne audycje:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here