Naga Markets

Nial Fuller AuthorPoniższy post został napisany przez światowej klasy tradera Niala Fullera, który specjalizuje się w analizach price action.

Oryginalny tekst możesz znaleźć tutaj – Weekly Trade Ideas: USDJPY, GOLD & S&P500 – Sep 12th – 16th, 2022Uwaga odnośnie wykresów: koniecznym warunkiem sukcesu w handlu jest broker oferujący „New York Close Forex Charts” (prawdziwy 5-dniowy wykres, który jest zgodny z zamknięciem sesji w Nowym Yorku).

Kurs dolara (USD/JPY): Kupno po zniesieniu i po sygnale Price Action od poziomu wsparcia 139,40

Price Action: Cena nieznacznie spadła w stosunku do formacji Inside Bar, która uformowała się pod koniec ubiegłego tygodnia (nie rozważaliśmy handlu tą formacją, ani nie wspominaliśmy o tym).

Cena wzrosła w porównaniu z poprzednim wzorem Inside Bar, który uformował się w poniedziałek, 5 września (nie braliśmy pod uwagę handlu tym wzorem).

Cena wzrosła w porównaniu z ostatnim podwójnym byczym Pin Barem + Inside Barem (Setup Combo), który uformował się w środę 31 sierpnia (nie braliśmy pod uwagę handlu tym setupem).

Cena wzrosła w porównaniu z ostatnim byczym Pin Barem + wieloma Inside Barami (Setup Combo), który uformował się w piątek, 26 sierpnia (zasugerowaliśmy handel wybiciem z tego setupu w tygodniowym biuletynie z 29 sierpnia i miejmy nadzieję, że niektórzy handlowcy dostali się na pokład).

Potencjalny pomysł na handel 1: Rozważamy kupno na niższym poziomie zniesienia i po sygnale kupna z Price Action, na lub tuż powyżej poziomu krótkoterminowego wsparcia 139,40.


Chcesz mieć dostęp do tej samej analizy wykresów technicznych i platformy brokera, z której korzysta Nial Fuller? - Pobierz darmowe oprogramowanie w tym miejscu.

XTB

Potencjalny pomysł na handel 2: Rozważamy kupno na niższym zniesieniu, podczas gdy cena pozostaje powyżej poziomu krótkoterminowego wsparcia 135,58, co zbiega się z niedawnym byczym Pin Barem + wieloma Inside Barami (Setup Combo), który miał miejsce w poniedziałek 29 sierpnia.

Kurs złota (XAU/USD): Sprzedaż po załamaniu potencjalnej niedźwiedziej konfiguracji Multi-Bar Fakey

Price Action: Cena utworzyła niedźwiedzi sygnał w postaci słupka z dużym cieniem od góry pod koniec zeszłego tygodnia (nie rozważamy handlu tym sygnałem).

Od wtorku, 6 września, cena tworzy potencjalny niedźwiedzi setup multi-bar Fakey (ta konfiguracja zostanie uruchomiona tylko wtedy, gdy cena spadnie poniżej słupka matki).

Cena spadła w stosunku do niedźwiedziego sygnału Pin Bar, który uformował się w czwartek, 18 sierpnia (nie braliśmy pod uwagę handlu tym sygnałem, ani nie wspominaliśmy o nim w czasie jego powstawania).

Potencjalny pomysł na handel 1: Rozważamy sprzedaż po rozbiciu obecnego potencjalnej niedźwiedziej konfiguracji Multi-Bar Fakey.

Potencjalny pomysł na handel 2: Rozważamy sprzedaż po korekcie, podczas gdy cena pozostaje poniżej krótkoterminowego poziomu oporu 1765 USD, który zbiega się z ostatnim niedźwiedzim sygnałem Pin Bar, który uformował się w środę 18 sierpnia.

Kurs S&P 500: Sprzedaż po korekcie i sygnale PA w obszarze 4215 – 4326

Price Action: Cena wzrosła w stosunku do byczego sygnału Pin Bar, który uformował się pod koniec ubiegłego tygodnia (nie rozważaliśmy handlu tym sygnałem, ani nie wspominaliśmy o tym).

Niedawny niedźwiedzi Pin Bar + Inside Bar (Setup Combo), który uformował się na początku zeszłego tygodnia, nie powiódł się (sugerowaliśmy sprzedaż po korekcie do zakresu niedźwiedziego Pin Bara z tego setupu w biuletynie z 5 września).

Potencjalny pomysł na handel: Rozważamy sprzedaż po zniesieniu i po sygnale Price Action, podczas gdy cena pozostaje poniżej krótkoterminowego oporu 4215 – 4326, co zbiega się z ostatnim wybiciem Inside Bara, które miało miejsce w piątek 19 sierpnia.

Więcej od Niala Fullera:

Ten post został napisany przez światowej klasy tradera Niala Fullera i opiera się na jego własnych strategiach tradingu price action.

Oryginalny tekst możesz znaleźć tutaj – Weekly Trade Ideas: USDJPY, GOLD & S&P500 – Sep 12th – 16th, 2022

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs walut w czasie rzeczywistym | oncoarendi kurs | orlen akcje opinie | pkn orlen kurs | kurs rubla | kurs playway | notowania wig20 |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykuł„Miliony zostaną zmiecione”, ostrzega Kiyosaki. W te aktywa inwestuj w czasach kryzysu
Następny artykułFeardemic z grupy Bloober Team ma umowę z Limited Run Games ‘Nightmare Reaper’
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here