Naga MarketsKupuj drogo, sprzedawaj drożej. Strategia momentum Sky is the limit w praktyce - wykład Invest CuffsInvest Cuffs już za nami, ale to nie oznacza, że nagrania z tego eventu nie będą już dostępne. Niektóre z nich są publikowane na kanałach YouTube: Comparic News oraz Comparic Rynki, natomiast wszystkie z nich mogą Państwo już teraz oglądać po darmowej rejestracji na stronie investcuffs.pl. Zachęcamy tym samym do obejrzenia ciekawego wykładu przygotowanego przez Tomasza Augustynowicza, znanego tradera, który zaprezentował swoje spojrzenie na rynki i przedstawił autorską strategię tradingową “Sky is the limit”.

  • Tomasz Augustynowicz jest autoryzowanym ekspertem DiNapoli’ego
  • Był on już wcześniej prelegentem Invest Cuffs: w 2019 roku wystąpił w swoim wykładzie w Krakowie
  • Zarejestruj się bezpłatnie na stronie investcuffs.pl i odbierz dostęp do wszystkich wykładów z konferencji Invest Cuffs 2021.

W swoim wykładzie Tomasz Augustynowicz przedstawił nie tylko swoją strategię, ale także omówił sytuację, w jakiej znajdują się obecnie rynki. Otoczenie niskich stóp procentowych oraz hossa z poprzedniej dekady wywołała w 2020 roku jeszcze silniejszy wzrost i rajd amerykańskich indeksów w górę.

Tomasz Augustynowicz zwrócił także uwagę na to, co jest najważniejsze w interpretacji zachowania notowań na rynkach:

Rynkiem rządzą dwie rzeczy: jedną z nich jest informacja. Informacja w obecnych czasach obiega nasz świat bardzo szybko, jednak prawda jest taka, że nie wszyscy mamy dostęp do prawdziwych informacji. Do tego, czasem są one mocno zmanipulowane. – zaznaczył Tomasz Augustynowicz.

O tym, jaki jest drugi najważniejszy element gry na rynkach, dowiedzą się Państwo z nagrania dostępnego na YouTube. Link znajduje się u góry artykułu, po kliknięciu w dostępne duże okno nagrania.

Więcej nagrań dostępnych jest już teraz po darmowej rejestracji na stronie investcuffs.pl.

Autor poleca również:

invest
Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: cena złotówki | dolar notowania | bitcoin giełda wykres | złoty kurs | kurs eur |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here