Naga Markets“Kurs odnotował spadek do 55,74, a popyt pojawił się nieznacznie powyżej linii łączącej wcześniejsze minima. Struktura spadku jest typowa dla korekt, w związku z czym zastanawiam się czy z obecnych poziomów nie zostanie zainicjowana kolejna fala wzrostowa. Za takim wariantem przemawia sekwencja coraz wyższych lokalnych minimów i fakt, iż w dłuższej perspektywie w dalszym ciągu na rynku obowiązuje trend wzrostowy. Z tego względu ponawiam rekomendację kupna akcji spółki w oczekiwaniu na wzrost do 63,20. Poziom obrony wyznaczam na 54,45.” – rekomenduje Tomasz Jerzyk, analityk DM BZ WBK w biuletynie datowanym 17 stycznia.

Analizując wykres tygodniowy akcje spółki Lotos wciąż znajdują się w trendzie wzrostowym, choć notowania zbliżają się do dołka z grudnia ubiegłego roku (54 zł). Ponadto można rozrysować formację głowy z ramionami, przełamanie linii szyi i wspomnianego dołka może doprowadzić do spadków.

W krótszym okresie czasu analitycy banku prognozują wzrosty do 63,20 zł za akcję, od dzisiejszych cen jest to potencjał wzrostu o 13 procent.

Lotos W1tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułTanie linie lotnicze zaakceptują Bitcoina
Następny artykułUBS ostrzega pracowników o możliwych zaostrzeniach handlu BTC
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here