Naga Markets“Dino jest najszybciej rosnącą siecią spożywczą w Polsce, która rozwijała się w tempie 37,8% CAGR 2010-17(…). Dynamika EBITDA Spółki wyniosła 37,9% CAGR w latach 2014-16. Wyniki osiągane przez Spółkę potwierdzają skuteczność modelu biznesu opartego na własnej sieci marketów działających w segmencie proximity.” – czytamy w raporcie MdM domu maklerskiego mBanku z 18 stycznia.

Analitycy banku widzą również wzrost CAGR o ponad 20% w latach 2016-20 oraz wzrost wszystkich placówek do 1338 sztuk. Również po 2020 roku dynamika powinna pozostać utrzymana a także dynamika sprzedaży/mkw. w średniorocznym tempie 3,4% w latach 2017-20.

Rekomendacja: Kupuj z ceną docelową 95,40 zł.

Cena akcji Dino w porównaniu do WIGSklepy Dino są zlokalizowane głównie w mniejszych miejscowościach, małych i średnich miastach oraz na peryferiach dużych miast, w lokalizacjach wygodnie dostępnych dla klientów. W czwartek przed zamknięciem sesji za jeden walor trzeba było zapłacić 81.20 złtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułSzefowa IMF: Kopanie kryptowalut to marnotrawstwo energii
Następny artykułKryptowalutowe podsumowanie dnia – Stellar nadal świeci najjaśniej, STEEM z ATH
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here