Naga Markets

Payb.ioKupuj, co tylko chcesz za kryptowaluty. Powrót payb.io na platformę Mosaico. (wcześniej PayBtc) to globalny procesor zakupów on-line za kryptowaluty, pomost pomiędzy światem najnowszych technologii blockchain a tradycyjnym światem handlu i usług. Kieruje strumień kryptowalut do odpowiedniej bramki płatności, co umożliwia użytkownikowi zakup każdego, legalnego produktu dostępnego w Internecie za dowolną kryptowalutę. Już od 02.12.21 można ponownie zakupić token PAYB za pośrednictwem platformy Mosaico.

Payb.io: Dlaczego warto zainwestować w ten projekt?

Payb.io obsługuje społeczności kryptowalutowe z całego świata. Umożliwia transfery w 60 kryptowalutach, a już wkrótce będzie to możliwe w każdej dostępnej kryptowalucie. Możliwości, jakie stwarza payb.io kierowane są do szerokiej grupy użytkowników – ma być codziennym wsparciem w decyzjach zakupowych z użyciem kryptowalut. Do tej pory zakupy za kryptowaluty kojarzyły się z nabywaniem dóbr luksusowych. payb.io to zmienia. Za ich pośrednictwem można kupić wszystko. Jak sami podają klienci kupują przez payb.io elektronikę, ubrania, akcesoria sportowe, AGD, karty przedpłacone, ale też złoto i biżuterię oraz żywność.Rynek pozytywnie zweryfikował pracę, jaka została do tej pory wykonana. Jest to pewnego rodzaju gwarant słuszności obranego przez payb.io kierunku. W tej chwili trwa szereg prac związanych z optymalizacją procesu zakupu oraz jego automatyzacją. „Dostajemy bardzo dużo wiadomości ze światowych rynków, zwiększa się ruch wklejkowy, potrzebujemy zoptymalizować system i dokonać niezbędnych uzupełnień kadrowych. Większe zasięgi payb, to też lepsze warunki negocjacyjne dla partnerów, czyli po prostu lepsze ceny dla klientów.” – mówi Tomasz Palka, CEO payb.io

Jak działa inwestycja w projekt?

PAYB jest to token typu Security zapewniający dochód pasywny po umieszczeniu na Proof of Stake (PoS) na Kanga Exchange.

W pierwszej emisji na platformie Mosaico tokenariusze zainwestowali w sumie 455 611,67 zł. Wartość tokena PAYB przez ten czas wzrosła do swojego ATH i wyniosła 15,60 zł na dzień 28.11.2021. Sukces payb.io opiera się na prostocie i unikalności koncepcji połączonej z jakością oferowanej usługi.

Na sprzedaż podczas IEO przeznaczono tylko 200 tysięcy tokenów. Po zakupie tokenów PAYB na platformie Mosaico utworzone zostanie indywidualne konto. Równocześnie zostanie założone konto na giełdzie Kanga Exchange. W celu otrzymywania nagrody należy przenieść tokeny do systemu Proof of Stake (PoS).


Nagrody przyznawane są codziennie. Wysokość nagrody powiązana jest z dochodami od opłaty pobieranej przez 
payb.io za pośrednictwo w zakupach za kryptowaluty w miesiącu poprzedzającym. 25% kwoty uzyskanej z prowizji uzyskanych z całego miesiąca, rozdzielona zostanie proporcjonalnie pomiędzy tokeny znajdujące się na koncie PoS. Maksymalna ilość tokenów, które mają prawo do nagrody, wynosi 2,1 mln. Jeśli w dniu rozdysponowywania nagrody na koncie PoS będzie zdeponowana mniejsza ilość tokenów niż 2,1 mln, to na każdy token przypadnie proporcjonalnie wyższy udział.

Jak przebiega emisja?

Emisja tokenów PAYB odbędzie się w jednej rundzie IEO. Emisja potrwa do 31.12.2021 włącznie, a cena jednego tokena wyniesie 11 zł.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: akcje mercator | notowania kęty | giełda biomed | euro | Kurs forinta | notowania kghm | cdprojekt akcje rekomendacje |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here