Naga MarketsKupuj bitcoina gdy Saturn spotka się z Merkurym. Wróżka prognozuje ruchy BTCBitcoin cechuje się tak dużą zmiennością kursu, że w kwestii jego przyszłości ponoć lepiej już zapytać wróżkę, a nie brać pod uwagę analizę techniczną. Okazuje się, że Maren Altman właśnie to robi – pyta gwiazdy o to, jakie ruchy na wykresie wykona para BTC/USD.

  • Maren Altman to wróżka, która gra na giełdzie. Ponoć w zarabianiu pomagają jej gwiazdy.
  • Jej zdaniem dobrym momentem do sprzedaży BTC będzie maj. W lutym i marcu może czekać nas korekta.

Maren Altman: bitcoinowa wróżka prawdę Ci powie?

Maren Altman to wróżka i astrolożka, która inwestuje na giełdzie. W zeszłym tygodniu ta tajemnicza 22-latka przekazała swoim followersom w social mediach, aby spodziewali się korekty ceny BTC 11 stycznia. Czemu? To proste! Wtedy Saturn miał przeciąć Merkurego.

Te artykuły również Cię zainteresują
Tak, wiemy, że teraz na waszych twarzach pojawił się ironiczny uśmieszek. Tyle że oto bitcoin spadł tego dnia aż o 21 proc. i zaliczył największą korektę tej fazy hossy.

Nigdy nie powiem komuś, żeby kupił to czy tamto – twierdzi Altman. – Potrafię przewidywać trajektorie cen, ale nie twierdzę, że jestem doradcą finansowym, który zna czyjeś szczególne okoliczności, dlatego nigdy nie udzielam porad dotyczących kupna ani sprzedaży – dodała.

Dla niewtajemniczonych: Merkury reprezentuje dane dotyczące ceny bitcoina, a Saturn jest wskaźnikiem ograniczającym kurs. Co ciekawe, Altman w swoich astrologicznych analizach korzysta z dat dot. genezy BTC, czyli np. startu blockchaina.

Sama Altman zaczęła publikować treści na temat kryptowalut, gdy ceny rozpoczęły hossę w 2020 roku. Jak na razie sobie radzi? Jak widać, trafnie przewidziała korektę.

Przyszłość BTC wyczytana z gwiazd: duża korekta w marcu

O tym, czy młoda wróżka ma rację, przekonamy się już wkrótce.

– Widzę kilka korzystnych wskaźników pod koniec miesiąca, a zwłaszcza w lutym i na początku marca – stwierdza teraz Altman. – Jednak w połowie marca widzę dużą korektę. Połowa kwietnia jest też naprawdę mniej optymistyczna. Maj jest byczy – dodała.

Przypomnijmy, że bitcoin wzrósł aż ponad pięciokrotnie od początku 2020 roku, co skłoniło już nawet banki inwestycyjne do przewidywania dalszych skoków ceny. Citigroup twierdzi, że bitcoin może docelowo osiągnąć poziom 318 000 USD, podczas gdy JPMorgan Chase & Co wskazał na ATH na pułapie 146 000 USD. Przekonamy się więc, kto ma rację: wróżka czy smutni panowie w przesadnie zadbanych garniturach.

Zobacz również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here