Naga Markets

Nial Fuller AuthorPoniższy post został napisany przez światowej klasy tradera Niala Fullera, który specjalizuje się w analizach price action.

Oryginalny tekst możesz znaleźć tutaj – Weekly Trade Ideas: EURUSD, USDJPY, S&P500 & BITCOIN – Aug 29th to Sep 2nd, 2022Uwaga odnośnie wykresów: koniecznym warunkiem sukcesu w handlu jest broker oferujący „New York Close Forex Charts” (prawdziwy 5-dniowy wykres, który jest zgodny z zamknięciem sesji w Nowym Yorku).

Kurs euro i dolara (EUR/USD): Sprzedaż przy zniesieniu w zakresie niedźwiedziego sygnału Pin Bara z długim ogonem

Price Action: Cena utworzyła niedźwiedzi długoogonowy sygnał Pin Bara pod koniec ubiegłego tygodnia.

Konfiguracja niedźwiedziej formacji Fakey + Pin Bara, która powstała pod koniec zeszłego tygodnia, nie powiodła się (zasugerowaliśmy sprzedaż z tej konfiguracji 26 sierpnia, codzienny biuletyn członków).

Cena spadła w porównaniu z formacją wielu Inside Barów, która uformowała się w piątek 12 sierpnia (nie braliśmy pod uwagę handlu tym wzorem).

Potencjalny pomysł na handel 1: Rozważamy sprzedaż na wyższym zniesieniu do zakresu obecnego niedźwiedziego sygnału Pin Bara z długim ogonem.

Potencjalny pomysł na handel 2: Rozważamy sprzedaż po wyższym cofnięciu i po sygnale sprzedaży z Price Action, podczas gdy cena pozostaje poniżej poziomu krótkoterminowego oporu 1,0349, który również zbiega się z niedawnym przełamaniem wielokrotnego Inside Bara, które miało miejsce w poniedziałek 15 sierpnia.


Chcesz mieć dostęp do tej samej analizy wykresów technicznych i platformy brokera, z której korzysta Nial Fuller? - Pobierz darmowe oprogramowanie w tym miejscu.

XTB

Kurs dolara (USD/JPY): Kupno po wybiciu byczego Pin Bara + wielu Inside Barów (konfiguracja Combo)

Price Action: Cena od końca zeszłego tygodnia tworzy zwyżkowy Pin Bar + liczny Inside Bar (konfiguracja Combo).

Cena wzrosła z zakresu niedawnego byczego sygnału Tailed Bar, który uformował się tuż powyżej poziomu krótkoterminowego wsparcia 131,49 we wtorek, 2 sierpnia. (Sugerujemy handel tym sygnałem od biuletynu z 3 sierpnia i miejmy nadzieję, że niektórzy handlowcy weszli na pokład).

Potencjalny pomysł na handel 1: Rozważamy zakup po wybiciu obecnego zwyżkowego Pin Bara + wielu Inside Barów (konfiguracja Combo).

Potencjalny pomysł na handel 2: Rozważamy kupowanie po niższym zniesieniu, podczas gdy cena utrzymuje się powyżej wcześniejszego byczego sygnału Pin Bara, który uformował się w czwartek 11 sierpnia (obecnie aktywny).

Kurs indeksu S&P 500: Sprzedaż po zniesieniu, podczas gdy poniżej poziom oporu 4326

Price Action: Cena eksplodowała niżej w porównaniu z formacją Inside Bara, która uformowała się w czwartek, 18 sierpnia (nie braliśmy pod uwagę handlu tym formacją, ani nie wspominaliśmy o tym w czasie, gdy się formowała).

Byczy sygnał Pin Bara, który uformował się w piątek 5 sierpnia, został teraz unieważniony (nie braliśmy pod uwagę handlu tym sygnałem).

Potencjalny pomysł na handel: Rozważamy sprzedaż z wyższym cofnięciem i po sygnale Price Action, podczas gdy cena pozostaje poniżej krótkoterminowego poziomu oporu 4326, który zbiega się z ostatnim wybiciem Inside Bara, które miało miejsce w piątek 19 sierpnia.

Kurs Bitcoina (BTC/USD): Sprzedaż po zniesieniu do zakresu niedźwiedziego Pin Bara + Inside Bara (konfiguracja Combo)

Price Action: Cena eksplodowała niżej od niedźwiedziego Pin Bara + Inside Bara (konfiguracja Combo), który uformował się pod koniec ubiegłego tygodnia (sugerowaliśmy handel tym setupem 26 sierpnia, codzienny biuletyn członków).

Cena eksplodowała niżej w porównaniu z ostatnim niedźwiedzim sygnałem Pin Bara, który uformował się tuż poniżej kluczowego poziomu oporu w wysokości 25339 USD, w poniedziałek 15 sierpnia (sugerowaliśmy handel na zniesieniu powyżej zakresu tego sygnału w codziennym biuletynie członków z 17 sierpnia) .

Potencjalny pomysł na handel 1: Rozważamy sprzedaż na wyższym zniesieniu do zakresu ostatniego niedźwiedzia Pin Bara + Inside Bara (konfiguracja Combo), który pojawił się pod koniec zeszłego tygodnia.

Potencjalny pomysł na handel 2: Rozważamy sprzedaż z wyższym zniesieniem, podczas gdy cena pozostaje poniżej ostatniego niedźwiedziego sygnału Pin Bara, który uformował się tuż poniżej kluczowego poziomu oporu 25339 USD, w poniedziałek 15 sierpnia.

Więcej od Niala Fullera:

Ten post został napisany przez światowej klasy tradera Niala Fullera i opiera się na jego własnych strategiach tradingu price action.

Oryginalny tekst możesz znaleźć tutaj – Weekly Trade Ideas: EURUSD, USDJPY, S&P500 & BITCOIN – Aug 29th to Sep 2nd, 2022

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs walut w czasie rzeczywistym | oncoarendi kurs | orlen akcje opinie | pkn orlen kurs | kurs rubla | kurs playway | notowania wig20 |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here