Naga MarketsMimo, że ciężko jest zidentyfikować właścicieli poszczególnych portfeli kryptowalutowych, to jednak nie ma większego problemu ze sprawdzeniem ilości Bitcoinów znajdujących się w tychże portfelach. Po ponad 10 latach, jeden z bitcoinowych wielorybów przeniósł właśnie ze swojego portfela 100 BTC. Jeśli wieloletni HODLer sprzedałby dziś tego Bitcoina, zarobiłby około 5 milionów dolarów, co nie byłoby wcale złą inwestycją, biorąc pod uwagę, że w 2010 r. kiedy dokonał zakupu Bitcoin był wart dolara. Stopa zwrotu z inwestycji wyniosłaby więc około 5 000 000 procent.

Kolejny wieloryb przenosi swoje BTC

Bitcoiny stworzone w czerwcu 2010 roku, zostały przeniesione wczoraj (w środę, 24 lutego 2021 r.) o godzinie 16:15 czasu polskiego w dwóch transakcjach do oddzielnych portfeli. Nie jest jasne, co się z nimi stało od tego czasu.

Te artykuły również Cię zainteresują
Duże ruchy, takie jak ten, wywołują zainteresowanie, ponieważ niektórzy ludzie uważają, że każdy, kto posiada BTC od tylu lat może znać, bądź sam być Satoshim Nakamoto którego tożsamość do dziś pozostaje tajemnicą.

Na uwagę zasługuje fakt, iż w ostatnim czasie odnotowuje się coraz więcej transferów BTC z dużych portfeli nieruszanych od wielu lat. Ci wieloletni hodlerzy, którzy zainwestowali w BTC niewielkie sumy, gdy najstarsza z walut wirtualnych była niezwykle tania, bądź wykopali je za pomocą swoich komputerów, dziś mogą wywierać znaczący wpływ na cały rynek krypto.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: cena dolara online | dow jones kurs | giełda lotos | pgnig cena akcji | kurs akcji biomed lublin |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPre-Market: Indeksy nadal schodzą, DAX i NQ przed wejściem USA
Następny artykułFarmy Fotowoltaiki SA: aktualizacja strategii przed startem equity crowdfundingu
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here