Naga MarketsKupiec S.A. jest firmą spedycyjną o ugruntowanej pozycji w branży TSL (transport – spedycja – logistyka).

kupiec w1

Te artykuły również Cię zainteresują

Na wykresie tygodniowym pokazującym całą historię notowań tej spółki widać wyraźnie, że odznacza się ona dość niską płynnością, a układ techniczny wskazuje na trend boczny z czytelnymi ograniczeniami w postaci zaznaczonego wsparci oraz oporu. Aktualnie mamy do czynienia ze wzrostami na podwyższonych obrotach. Kurs zmierzy się dzisiaj z poziomem poprzedniego, lokalnego szczytu. Jego wybicie oznaczać będzie wzrost do kluczowej bariery czyli długoterminowego oporu, przy którym wzrosty hamowały już trzykrotnie.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie lub w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAUD/NZD – kolejny atak na szczyt
Następny artykułEUR/GBP – plan gry na dzisiaj
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here