Naga MarketsDo zostania Antygańskim Barbudianem potrzebujesz jedynie dokonać inwestycji wynoszącej 100 000 USD, czyli nieco ponad 12 bitcoinów przy obecnych cenach. Stało się tak za sprawą zmiany ustawy w programie obywatelskim Antiguy i Barbudy, przyjętej przez parlament kraju, umożliwiającej dokonywanie płatności za pomocą bitcoinów, a także innych kryptowalut. Rezolucję ogłosił niedawno premier kraju oraz minister.


Zobacz również: Kup kartę graficzną teraz, gdy kryptowaluty są tanie!

Innowacyjna metoda pozyskania obywatelstwa

Według premiera kraju, Gatona Browne’a, decyzja została podjęta w celu uczynienia kraju wygodnym dla osób poszukujących obywatelstwa, które posiadają kryptowaluty. Dodając tę ​​metodę płatności, program będzie w stanie przyciągnąć więcej osób z całego świata. Płatności będą dokonywane w kryptowalutach i będą przeliczane codziennie na dolary amerykańskie w celu uniknięcia strat, które mogą wynikać z niestabilności kursu.

“Prawda jest taka, że to posunięcie ​​rozszerza nasz rynek, ponieważ mamy wielu inwestorów kryptowalutowych, którzy mogą być całkiem chętni do objęcia naszego obywatelstwa, ale byliby skłonni zapłacić tylko w kryptowalutach. Jeśli byśmy tego nie uczynili, zostalibyśmy w tyle za resztą świata, a tego nie chcemy.” – powiedział Browne.

Aby zakwalifikować się do obywatelstwa państwa Antigua i Barbuda, osoby prywatne poza nowym rozwiązaniem mogą również zdecydować się na zainwestowanie w kraj kwoty od 400 000 USD lub wniesienie wkładu w wysokości 100 000 USD do Narodowego Funduszu Rozwoju.

Jak informował wcześniej CCN, inne wyspiarskie państwo West Indies zainicjowało różne działania mające na celu stworzenie środowiska przyjaznego kryptowalutom. W zeszłym roku w kwietniu prokurator generalny tego kraju został poinstruowany przez rząd, aby opracował przepisy, które umożliwiałyby płacenie za usługi rządowe za pomocą bitcoinów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here