Naga Markets

6 listopada odbyła się całodniowa konferencja Purple Trading dla traderów w Warszawie pt.: Strategie, które zmienią Twój trading. Wydarzenie miało miejsce w Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre i było poświęcone w szczególności tematowi budowy strategii handlowych. Zapraszamy na wywiad z Maciejem Wojciechowskim, managerem ds. rozwoju i sprzedaży na rynku polskim w Purple Trading.

Jak przebiegła konferencja Purple Trading w Warszawie?

Maciej Wojciechowski z Purple Trading

Na wstępie muszę powiedzieć że rozpiera mnie duma z uwagi na fakt, że udało się z sukcesem zorganizować to wydarzenie. Z tego miejsca chciałbym podziękować prelegentom, gościom, całemu zespołowi Purple Trading (w szczególności Davidowi, Karolinie i Kai) oraz Comparic24tv. Główny motyw przewodni całego eventu nie przypadkowo znalazł się w nazwie wydarzenia tzn. „Strategie, które zmienią twój Trading!”.Z ankiet które dostaliśmy od uczestników wynika, że udało nam się zainspirować, zaciekawić i podsunąć nowe pomysły dotyczące metodologii inwestowania oraz własnego zarządzania strategią tradingową. Każdy z prelegentów przedstawił swoją własną autorską strategię, którą na co dzień stosuje.

Moderatorem spotkania był redaktor comparic.pl Arkadiusz Jóźwiak, który nieszablonowo, zabawnie i płynnie przeprowadził konferencję przechodząc pomiędzy poszczególnymi wykładami w sposób, dzięki któremu mam nadzieję nikt nie usnął ani nie opuścił wykładu.

Ilu gości dopisało na listopadowej konferencji?

Mieliśmy pewne obawy dotyczące liczby uczestników z uwagi na widmo wprowadzenia nowych obostrzeń, natomiast inwestorzy po raz kolejny nas nie zawiedli.

Z naszych statystyk wynika, że uczestnicy dopisali w około 70-80% co jest niewątpliwym sukcesem, z którego bezsprzecznie widać, że osoby zainteresowane edukacją i rozwojem w dziedzinie rynków kapitałowych cenią sobie kontakt osobisty oraz możliwość networkingu, rozmowy z zespołem Purple Trading jak i prelegentami.

Które wykłady podobały się najbardziej uczestnikom wydarzenia i dlaczego?

Tutaj na prawdę ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ wychodzę z założenia że ilu traderów tyle strategii i pomysłów handlowych. Każdy z wykładów opierał się na innych założeniach i sposobie zarządzania pozycją, jej otwarcia, prowadzania, modyfikacji i co najważniejsze momencie jej zamknięcia.

Założenia strategii prelegentów bazowały na:

  • Metodologii MMD oraz działaniu Deep Market Levels – które dają niesamowitą przewagę;
  • Wykorzystanie scalpingu w codziennej analizie oraz komplementarności handlu (Pa + MACD);
  • Analizie wskaźników wyprzedzających zachowanie ropy naftowej;
  • Średnich kroczących SMA vs EMA;
  • Overbalance.

Co działo się w kuluarach konferencji?

Networking w prawdziwym tego słowa znaczeniu. To także ta część konferencji dzięki której możemy poznać bliżej prelegentów, wymienić się opiniami, wizytówkami oraz poznać bliżej traderów handlujących u nas na co dzień. Takie rozmowy inspirują! Jest sposobność rozmowy o nowinkach z branży, można poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach i pasjach, co bezapelacyjnie wpływa na nasz rozwój osobisty.

Czy zwycięzca konkursu „Weekend dla dwojga na Cyprze” zgłosił się już po odbiór nagrody?

Jeszcze nie dostaliśmy decyzji co do terminu pobytu, natomiast z własnego doświadczenia podpowiem, że warto wybrać kwiecień/maj. Temperatura wtedy wynosi około 30 stopni, podczas gdy w lipcu/sierpniu około 40 stopni w ciągu dnia, no chyba że ktoś preferuje upały.

Czy planowana jest kolejna konferencja Purple Trading dla polskich klientów?

Zdecydowanie! Pierwszą okazją do spotkania w 2022 roku będą Invest Cuffsy w Krakowie. Mam nadzieję, że coroczne konferencje Purple Trading staną się standardem w Polsce, tak abyśmy mogli dawać jak największą wartość merytoryczną i edukacyjną wszystkim zainteresowanym. Liczę na Państwa uczestnictwo w przyszłości.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: gpw biomed | bitcoin notowania | kurs forinta kantor | akcje 11bit | kurs franka złoty | długoterminowa prognoza kursu forinta | kurs pkobp |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here