Naga Markets

KuCoin, wiodąca globalna platforma handlu kryptowalutami, ogłosiła uruchomienie zupełnie nowych NFT Genesis 10 maja 2022 r. jako wstęp do świętowania zbliżającego się uruchomienia online swojego Rynku NFT – Windvane. W sumie wydanych zostanie 4 500 Genesis NFT, które zostaną rozdane użytkownikom i zespołowi. Posiadacze Genesis NFT będą mogli cieszyć się wyłącznym przywilejem korzystania z rynku NFT Windvane.

KuCoin z istotną aktualizacją

NFT Genesis Windvane wykorzystują jako swój główny wizerunek Lazy Rooster (Leniwego Koguta). Leniwy Kogut wygląda na leniwego, ale w rzeczywistości reprezentuje oryginalnego praktyka web 3.0 i reformatorskiego ducha innowacji. Spośród 4.500 NFT Windvane Genesis, 500 jest w posiadaniu zespołu, a pozostałe 4.000 zostanie zaoferowane użytkownikom w trzech turach. Najbardziej atrakcyjnym aspektem jest to, że Windvane nie będzie czerpać żadnych zysków ze sprzedaży. Cały dochód z każdej rundy sprzedaży zostanie podzielony między dotychczasowych posiadaczy NFT. Szczegółowe zasady są następujące:  • W Rundzie Huraganu zostanie wydanych 300 NFT, które zostaną zaoferowane użytkownikom za darmo. Wszyscy użytkownicy, którzy posiadają NFT w tej rundzie, mogą otrzymać cały dochód ze sprzedaży NFT z Rundy Sztormów i Rundy Tajfunów oraz tajemnicze pudełko za darmo.
  • W Rundzie Sztormowej zostanie wydanych 1,500 NFT. Wszyscy użytkownicy, którzy posiadają NFT w tej rundzie, mogą otrzymać cały dochód ze sprzedaży NFT w rundzie tajfunowej oraz tajemnicze pudełko za darmo.
  • W Rundzie Tajfunu zostanie wydanych 2,200 NFT. Wszyscy użytkownicy, którzy posiadają NFT w tej rundzie, mają największe szanse na zdobycie tajemniczego pudełka SSR.

Tajemnicze skrzynki obejmują SSR, SR i Normalne, trzy rodzaje skrzynek z różnymi korzyściami, w tym zrzut tokenów, zerowe opłaty za usługę przez dwa lata, dywidendę z opłaty za usługę, prawo głosu i wiele innych. 

Wraz z emisją Genesis NFT, Windvane jest o krok bliżej do oficjalnego startu. Jako kompleksowa platforma transakcyjna NFT, Windvane będzie wspierać uruchamianie NFT, mennicę, handel, zarządzanie i wiele innych usług w najbardziej dogodny sposób. A jej profesjonalne funkcje spełniają w zasadzie wszystkie niezbędne wymagania traderów i miłośników NFT, takie jak obiecujące projekty, wyjątkowo niskie opłaty, priorytetowa biała lista oraz najwyższe bezpieczeństwo. 

Fungi Chic, założyciel Windvane, wyjaśnia: “Nadchodzi era WEB 3.0, a świat potrzebuje nowego produktu Windvane, który wprowadzi go w erę 3.0. Ten produkt reprezentuje: innowacyjność, uczciwość i decentralizację. Pierwsi użytkownicy Windvane są również pionierami ery WEB3.0. Będziemy razem pracować, razem wprowadzać innowacje i razem dzielić się korzyściami. Dlatego zdecydowaliśmy, że cały dochód ze sprzedaży Genesis NFT zostanie zwrócony użytkownikom, a użytkownicy, którzy wzięli udział w tej rundzie, mogą dzielić się wszystkimi dochodami z kolejnych sprzedaży.”

Obecnie, Windvane’s Genesis NFT rozpoczyna fazę pre-rejestracji. Uczestnicy są zobowiązani do dołączenia do Discorda i wypełnienia formularza wstępnej rejestracji przed godziną 10:00:00 31 maja 2022 roku (UTC). Więcej szczegółów na temat Genesis NFT Windvane’a można znaleźć tutaj.

O Windvane

Windvane to bardziej otwarty i inkluzywny zdecentralizowany rynek NFT zasilany przez KuCoin, który będzie stanowił siłę napędową w branży. Jej celem jest stworzenie wszechstronnej i wysoce kompatybilnej platformy, która będzie otwarcie wspierać główny nurt blockchainów NFT. Windvane zaoferuje duży ruch użytkowników KuCoin oraz wsparcie najlepszych KOLs i społeczności, aby pomóc projektom w przeprowadzeniu wstępnej sprzedaży NFT. Jednocześnie, każdy może wybrać wszystkie NFT w agregatorze łańcucha krzyżowego KuCoin, a także dokonać zakupów najlepszych NFT w Windvane.

XTB

O KuCoin

Uruchomiona we wrześniu 2017 roku, KuCoin jest globalną giełdą kryptowalut z siedzibą operacyjną na Seszelach. Jako platforma zorientowana na użytkownika z naciskiem na integrację i działania społecznościowe, oferuje ponad 700 aktywów cyfrowych, a obecnie zapewnia handel spot, handel z depozytem zabezpieczającym, handel P2P fiat, handel kontraktami terminowymi, staking i pożyczki dla swoich 18 milionów użytkowników w 207 krajach i regionach.

W 2022 roku KuCoin pozyskał ponad 150 milionów dolarów inwestycji w ramach rundy poprzedzającej serię B, zwiększając łączną wartość inwestycji do 170 milionów dolarów wraz z rundą A, przy łącznej wycenie 10 miliardów dolarów. KuCoin jest obecnie jedną z 5 najlepszych giełd kryptowalutowych według CoinMarketCap. Forbes nazwał również KuCoin jedną z najlepszych giełd kryptowalutowych w 2021 roku. W 2022 roku The Ascent uznał KuCoin za najlepszą aplikację kryptowalutową dla entuzjastów.

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę https://www.kucoin.com.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here