Naga MarketsKtoś kupił w sierpniu zeszłego roku SHIB o wartości 3400 dolarów - teraz jest warte 1,55 miliarda dolarówPosiadacz Shiba Inu (SHIB), który wydał 3400 dolarów na memecoina w sierpniu ubiegłego roku, jest teraz kryptowalutowym miliarderem z powodu tego zakupu. Cyfrowe aktywo zyskało bowiem 94 278 239,8% w ciągu ostatniego roku.

Shiba Inu odnotował znaczny wzrost w ciągu ostatniego roku

Portfel, który nabył monety Shiba Inu warte 3400 dolarów w sierpniu ubiegłego roku wzrósł do wartości 1,55 miliarda dolarów dzisiaj. Ta sama osoba kupowała SHIB łącznie 44 razy – z największym jednorazowym zakupem w wysokości 3200 dolarów – a całkowite posiadane monety w liczbie 70 200 003 107 594 są dzisiaj warte 5,63 miliarda dolarów. Po tym, jak adres portfela został udostępniony na Twitterze, użytkownik “Untraceable” zapytał, czy rynek SHIB jest wystarczająco płynny, aby “wchłonąć 5,7 miliarda dolarów, jeśli ten portfel się sprzeda?”.

Według danych z CoinGecko, całkowita kapitalizacja rynkowa Shiba Inu jest teraz warta 40,3 miliarda dolarów. Potężny, bo aż 1063-procentowy wzrost wartości aktywów w ciągu ostatnich 30 dni sprawił, że SHIB wyprzedził ukochanego Dogecoina (DOGE), na którym był pierwotnie wzorowany.

Shiba Inu jest obecnie na dziewiątym miejscu, podczas gdy DOGE zajmuje jedenaste z kapitalizacją rynkową 31,6 miliarda dolarów. Utrata pozycji przez DOGE była przyczyną powstania nowego mema w sieci, w którym ludzie nazywają dogecoina “boomer meme coinem”.

Dzisiaj zespół rynkowy Cointelegraph poinformował o trzech powodach stojących za byczym momentum SHIB, wskazując na wzrost dostępu użytkowników poprzez notowania na wielu giełdach kryptowalutowych, uruchomienie własnego projektu NFT o nazwie “Shiboshi’s,” oraz gwałtowny wzrost otwartego zainteresowania kontraktami terminowymi na wielu giełdach, w tym OKEx, FTX i Huobi.

Podczas gdy SHIB odnotował kolosalny wzrost w ostatnim czasie, aprecjacja DOGE nie jest w stanie mu dorównać – kryptowaluta zyskała “zaledwie” 18,5% w ciągu ostatnich 30 dni i oscyluje obecnie w okolicach poziomu 0,23 dolara.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: rubel pln | oncoarendi akcje rekomendacje | cena akcji tauron | kruk akcje notowania | gpw comarch | Kurs forinta | cena akcji kruk |


Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here