Naga MarketsKtóre ETF-y są najpopularniejsze wśród inwestorów? Odbierz darmowy ebookETF-y zyskują coraz większą popularność wśród inwestorów. Stają się jednym z najważniejszych pasywnych instrumentów inwestycyjnych. Mają także zauważalną przewagę nad typowymi funduszami inwestycyjnymi. Jednak które  z nich warto obserwować i w które warto zainwestować?

  • Aby pomóc w dokonaniu tego wyboru, XTB przygotował raport opisujący pięć najpopularniejszych funduszy ETF wśród swoich klientów
  • Ebook dostępny jest całkowicie bezpłatnie i można go pobrać w tym miejscu

ETF-y coraz popularniejsze. Sprawdź, które cieszą się największym wzięciem

Pobierz bezpłatny e-book przygotowany przez analityków Domu Maklerskiego XTB
i dowiedz się, które ETF-y i dlaczego są najczęściej wybierane przez klientów XTB.POBIERZ DARMOWY EBOOK

W ofercie XTB znajduje się prawie 300 funduszy ETF, a wszystkie one są dostępne w odpowiednich zakładkach na platformie inwestycyjnej XTB. Możesz łatwo wyszukać konkretny ETF, wpisując jego nazwę w pasku wyszukiwania platformy xStation.

Platforma transakcyjna XTB wyposażona jest również w bardzo przydatne narzędzie analityczne – skaner ETF. Dzięki niemu możesz w łatwy sposób filtrować i sortować dostępne instrumenty ETF.

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 73% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

invest
Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here