Naga MarketsPogorszenie nastrojów na globalnych rynkach akcji oraz ostatnie umocnienie jena w relacji do dolara, co będzie wpływać na ograniczenie zysków japońskich eksporterów, znalazło przełożenie na spadek indeksu Nikkei225.

Książkowo zrealizowana RGR na Nikkei225_021014

Kontrakt na Nikkei225 spadł w czwartek do 15552 pkt. z 16432 pkt. przed tygodniem. Przecena nie jest zaskoczeniem. Na wykresie w kompresji H4 już wcześniej zapowiadała ją wyrysowana formacja głowy z ramionami (RGR), która obecnie w sposób książkowy się zrealizowała. Wspomnianej formacji towarzyszyło przełamanie przez kontrakt przyspieszonej linii trendu wzrostowego. Dlatego w krótkim terminie możemy mówić o sygnale sprzedaży. Szczególnie, że znajduje on liczne potwierdzenie w zachowaniu podstawowych wskaźników.
Przecena Nikkei225 wyhamowała na poziomie 50% zniesienia impulsu wzrostowego 8 sierpnia – 25 września. Mając na uwadze wygenerowane sygnały sprzedaży oraz dynamikę spadków należy przygotować sie na zejście rynku niżej. Potencjalnym punktem zwrotnym jest dopiero poziom 15344 pkt., czyli lokalne minimum z 28 sierpnia wspierane przez 61,8% zniesienie Fibonacciego.

Admiral-Markets-Logo

Promocja – Tylko we wrześniu dla użytkowników serwisu Comparic.pl 25% premia przy zasileniu rachunku. O szczegóły pytaj mailowo na
info@admiralmarkets.pl. Możesz również wypróbować konto demo. Jeżeli jesteś naszym czytelnikiem dostęp do sesji Live Trading we wrześniu masz zagwarantowany całkowicie za darmo. Wystarczy, że wypełnisz formularz!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here