Naga MarketsWyrażenie “analiza techniczna John’a Murphy’ego” znane jest każdemu traderowi czy inwestorowi, który kiedykolwiek szukał w internecie edukacji bądź książek o analizie technicznej rynków finansowych. Wiele książek Murphy’ego jest znanych na całym świecie z przedstawiania skomplikowanych schematów i założeń w bardzo prosty sposób.

Zarezerwuj książkę

Analizowanie rynków finansowych to codzienność inwestorów. Niektórzy preferują analizę fundamentalną i badają wskaźniki makroekonomiczne, reagują na wypowiedzi szefów banków centralnych i rządów czy też skupiają się na sprawozdaniach finansowych spółek. Jest jednak spora grupa traderów, którzy korzystają z coraz bardziej popularnej analizy technicznej, czyli analizy ruchów ceny na wykresach. Nie interesuje ich co dzieje się w gospodarce, dla nich najważniejsze jest to, co na wykresie i jak ten wykres do nich przemawia. Analiza techniczna stała się podstawowym narzędziem tradera w XXI wieku.

Odbierz książkę

“Analiza Techniczna Rynków Finansowych” John’a J. Murphy’ego jest obecnie uznawana za “biblię” analizy technicznej. To książka, którą każdy związany z tradingiem czy rynkami finansowymi powinien przeczytać. Jest to pełne kompendium wiedzy o teorii Dowa, wskaźnikach, oscylatorach, formacjach cenowych i świecowych oraz bardziej zaawansowanych tematach jak analiza międzyrynkowa czy Teoria Fal Elliotta. Nie ma na świecie szanującego się tradera, który nie przeczytałby tej książki.

Pozycja ta, która została przetłumaczona na wiele języków, w końcu doczekała się nowej edycji na rynku polskim. Admiral Markets jest dumnym partnerem tego wydania. Jako firma, dająca tysiącom traderom dostęp do światowych rynków finansowych od 16 lat, od zawsze staramy się dostarczać najwyższej jakości szkolenia i materiały edukacyjne. Gdy zostaliśmy zaproszeni przez wydawcę (maklerska.pl) do tego projektu, byliśmy dumni i oczywiście nie mogliśmy odmówić. Cieszymy się, że nasze logo widnieje na najnowszym wydaniu tego światowego bestsellera, który jest również dostępny dla wszystkich tych, którzy zdecydują się zostać klientami Admiral Markets i spełnią warunki promocji. Więcej o promocji dowiesz się tutaj.

“Analiza Techniczna Rynków Finansowych” John’a J. Murphy’ego to nie tylko teoria, ale też i praktyczne podejście do inwestowania. Z tej pozycji dowiesz się nie tylko jak analizować wykresy, badać trend czy odczytywać formacje cenowe. Nauczysz się również w jaki sposób analizować wolumen, jak interpretować fale Elliotta i z jakich oscylatorów i wskaźników analizy technicznej najlepiej korzystać. Wszystko to poparte praktycznymi przykładami, które możemy zastosować od razu, jeżeli tylko mamy otwarty komputer z włączoną platformą transakcyjną.

Marcin Wenus, Redaktor Naczelny Comparic.pl

Adam Narczewski
Adam Narczewski

Adam Narczewski, Dyrektor Zarządzający polskiego biura Admiral Markets stwierdza: “Zdecydowaliśmy się zostać partnerem najnowszego wydania Analizy Technicznej Rynków Finansowych  nie tylko dlatego, że jest to klasyka literatury tradingowej. Edukację inwestorów stawiamy na pierwszym miejscu, a ta książka to podstawa dla każdego, kto zaczyna przygodę z tradingiem. Chcieliśmy uczestniczyć w odświeżeniu i przypomnieniu tej wybitnej pozycji dla analityków technicznych.”

Adam dodaje: “Zarówno doświadczeni jak i początkujący inwestorzy skorzystają z bogactwa przydatnej wiedzy zawartej w książce. Informacji jest tyle, że każdy znajdzie coś dla siebie, coś, co na pewno wykorzysta w swojej strategii inwestycyjnej.”

Poprawione i rozszerzone na potrzeby dzisiejszego świata finansów, wydanie jest lekturą obowiązkową dla wszystkich zainteresowanych tematem analizy technicznej rynków finansowych. Sprawdź na naszej stronie jak zostać klientem Admiral Markets i otrzymać tę cenną książkę w prezencie.

Weź udział w Kampanii i odbierz książkęConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

1 KOMENTARZ

  1. Jako autor piątego modelu rynku, który nazwałem “współpracą doskonałą” (perfect cooperation) oceniam tę pracę negatywnie. Jako poradnik dla tych, którzy są lub chcą być pasożytami społecznymi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here