Naga MarketsPraca na giełdzie wcale nie musi być skomplikowana, co w swojej najnowszej książce „Giełda, Inwestycje, Trading” udowadnia Daniel Heliosz. Pozycja właśnie trafiła do przedsprzedaży i dostępna jest do 15 marca po promocyjnej cenie. Jej autor prowadzi na co dzień bloga Pamiętnik Giełdowy, posiada doświadczenie na stanowiskach związanych z propretiary oraz instytucjonalnym tradingiem. Portal Comparic.pl znalazł się w gronie partnerów medialnych publikacji.


Trend i stabilność finansowa spółki najważniejszymi elementami sukcesu na giełdzie

Daniel Heliosz w swojej książce stara się udowodnić, że strategia giełdowa wcale nie musi być skomplikowana, aby pozwolić odnieść sukces. Co więcej, profesjonalni inwestorzy starają sobie ułatwiać życie i często sprowadzają swoje decyzji do trendu i stabilności finansowej przedsiębiorstwa, w której chcą zainwestować.

Książa „Giełda, Inwestycje, Trading” przedstawia sposób podejścia autora do rynku, odpowiada na najczęściej pojawiające się pytania oraz omawia rzecz, które sam by chciał znać, zanim rozpoczynał swoją przygodę na giełdzie.

Jak powszechnie wiadomo, nie ma jednej uniwersalnej recepty na sukces. Jednak zdobywanie wiedzy w danej dziedzinie z pewnością ułatwi odnalezienie drogi do celu. Książka jest zbiorem kilkunastoletnich doświadczeń jako proprietary tradera, inwestora instytucjonalnego i prywatnego. Podzielona na cztery główne rozdziały, począwszy od podstaw i psychologii aż do długoterminowych inwestycji i tradingu – komentował Daniel Heliosz, autor książki. Portfele inwestycyjne, które prowadzi opisuje w tym miejscu.

Do 15 marca 2020 roku książka dostępna jest w przedsprzedaży w cenie 49,90 zł (zamiast 69,90 zł) co oznacza, że można zakupić ją z rabatem w wysokości 25% oraz dodatkowo uzyskać autograf autora. Wysyła nastąpi po zakończeniu przedsprzedaży.

CHCĘ KUPIĆ KSIĄŻKĘ W PRZEDSPRZEDAŻY

4 rozdziały wiedzy dotyczącej giełdy i inwestowania

Cała pozycja została podzielona na cztery części:

  • Moc procentów – dotyczy stóp zwrotu, minimalnego kapitału oraz realnych zarobków
  • MIndset czyli psychologia – porusza jeden z najważniejszych tematów w przypadku długoterminowego zarabiania i inwestowania na giełdzie, czyli psychologii
  • Inwestowanie na giełdzie – dwadzieścia podrozdziałów omawiających wszystkie najważniejsze szczegóły inwestowania giełdowego
  • Aktywny handel na giełdzie, czyli trading – podejście dla bardziej aktywnych szukających krótkoterminowych rozwiązań oraz szybszych zwrotów ze swoich inwestycji

Poniżej jeden z fragmentów książki:

– Inwestowanie dywidendowe powinno się kategoryzować do strategii długoterminowej, w którą angażujemy się na wiele lat. Uwaga, wysoka dywidenda spółki potrafi zwieść, szczególnie początkujących inwestorów. Wynika to z faktu, że kupowanie akcji tworzy iluzję, iż część zainwestowanego kapitału zwróci się w formie dywidendy. Przyjmujemy zatem, że wystarczy kilka lat, by inwestycja w spółkę opłaciła się właśnie dzięki dywidendzie. Niestety, nie zawsze wszystko układa się tak pomyślnie, jakbyśmy sobie tego życzyli. Po pierwsze, w dniu nabycia prawa do dywidendy giełda koryguje kurs odniesienia na następną sesję giełdową o wysokość tej dywidendy – pełny spis treści i dodatkowe darmowe fragmenty publikacji można pobrać w tym miejscu.

Daniel Heliosz – autor bloga Pamiętnik Giełdowy, propretiary trader, inwestor instytucjonalny oraz prywatny. Zarządza portfelami, których udziały w ramach certyfikatu można zakupić na giełdzie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here