Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

KSG Agro jest holdingiem rolniczym. Do głównych zadań Grupy zaliczyć należy produkcję zbóż, warzyw oraz dostarczanie produktów spożywczych do sieci handlowych.

ksgagro

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

KSG Agro znalazło się wśród wyróżniających się spółek podczas środowej sesji. Kurs podskoczył o 9% przy dość poważnej wielkości obrotach. Spoglądając na nieco szerszy kontekst widać, że cena mocno rośnie od początku lutego. W tym trendzie nieźle respektowane są poziomy wsparć. Tak było przy poprzedniej korekcie oraz obecnie, gdzie lekkie cofnięcie jak na razie wyhamowało przy poziomie poprzedniego wierzchołka. Wczorajsze odbicie daje więc sporą szansę na powstanie kolejnego impulsu popytowego, który wybiłby poziom dotychczasowego maksimum. Wydaje się, że cena powinna kierować się w stronę przynajmniej 2 zł. Wzrosty mogą wspierać wczorajsze słowa prezesa spółki, który liczy na pozytywny wynik za bieżący rok oraz zapowiedział zmniejszanie zadłużenia firmy. Ostatnio o spółce pisałem 1 czerwca.

Weź udział w darmowym konkursie giełdowym i wygraj 35 000 zł

Podstawowa działalność spółki to przetwarzanie energii zawartej w paliwie węglowym na energii elektrycznej i cieplnej w jednym cyklu technologicznym, nazywanym gospodarką skojarzoną lub kogeneracją.

kogeneracja

Spółka odnotowała wczoraj drugą z rzędu niezłą sesję, tym razem podpartą wyższym wolumenem. Wydaje się, że spadki z ubiegłego tygodnia były tylko korekcyjnym cofnięciem z bardzo silnym trendzie wzrostowym. Wydaje się niemal pewne, że w najbliższym czasie dojdzie do ataku na dotychczasowe maksimum trendu. Jak widać na wykresie tygodniowym, jest to równocześnie ważny poziom oporu. Wzrosty budowane w asyście podwyższonych obrotów dają spore szanse na wybicie poziomu okolic 90,65 zł. Jeżeli do tego dojdzie, cena ma szansę rosnąć nawet do historycznego szczytu przy 107,41 zł.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAUD/USD – pod ważnym oporem
Następny artykułAnaliza środowej sesji na DAX. Znowu pod prąd.
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here