Naga MarketsTemat spółki KSG pojawił się dość niedawnoOpisywałem wtedy sekwencję występujących po sobie świeczek oraz możliwą korektę do poziomu ok. 1,75 zł. Zgodnie z przypuszczeniami doszło do korekty ale tylko dwudniowej i na nasze szczęście wskazywany przeze mnie poziom nie został osiągnięty.

Trzeba pamiętać, że KSG niedawno zaczął nowy trend wzrostowy w podejściu długoterminowym a do najbliższego oporu mamy jeszcze daleką drogę, licząc od obecnej ceny przed nami teoretyczny wzrost ceny o ok. 50%. 0808-ksg0808-ksg-dPatrząc na układy świec jestem zdania, że powstały niedawno cień świeczki pinbar może jeszcze zadziałać hamująco. Jego siłą jest to, że idealnie wystaje poza zakres korpusów poprzednich świec.

Dwie ostatnie świeczki tworzą nam formację “spotkania” ale w tym przypadku (brak ważnego poziomu cenowego) nie będzie miała ona za dużego znaczenia. Niemniej jednak posłuży ona jako mini sygnał.

Wg mnie najprawdopodobniejszy scenariusz to ruch w bok w krótkim terminie i dopiero za jakiś czas cena powinna się wybijać.

Wnioski:

  • Jeżeli jesteś w posiadaniu akcji KSG nie powinieneś się przejmować ponieważ na tą chwilę nie ma żadnych poważnych oznak zmiany trendu,
  • ewentualne wystąpienie trendu bocznego jest czymś naturalnym i nie powinno budzić niepokoju. Najbliższy dołek i zarazem poziom, który jest ważny pod kątem zmiany trendu średnioterminowego znajduje się na wysokości ok. 1,50 zł. Po drodze mamy wsparcie na wysokości 1,73 oraz lokalną linię trendu wzrostowego.

0808-ksg-9


Podobają Ci się moje analizy? A może nurtują Cię pytania związane z dziedziną inwestowania? Pozostaw po sobie komentarz a na pewno wykonam wpis na ten temat.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here