Naga MarketsŚwiatowe rządy starają się ratować gospodarkę, którą na poważne reperkusje naraziła pandemia koronawirusa. Jak zauważa Daniel Kostecki, główny analityk Conotoxia, działania monetarne po raz pierwszy w historii idą w parze z działaniami fiskalnymi, jednak globalna skala obecnego kryzysu również jest bezprecedensowa. Zapoznaj się pełną treścią wystąpienia Kosteckiego podczas Invest Cuffs Online.


Kryzys z 2008 roku był jedynie przystawką. Prawdziwe załamanie dopiero przed nami

Biorąc pod uwagę kryzys sprzed ponad dekady i porównując go do obecnego, to tak naprawdę był niczym wielkim, swojego rodzaju rozgrzewką, przystawką przed obecnymi wydarzeniami. Obecnie mamy zaburzenie totalnie wszystkiego: podaży, dostaw, popytu, a poszczególne gałęzie gospodarki znalazły się na skraju ruiny – twierdzi w połączeniu internetowym ze studiem Comparic24.tv, Daniel Kostecki.

Wykład przeprowadzony podczas Konferencji dla Inwestorów online. Spotkanie odbyło się w zastępstwie odwołanego Kongresu Invest Cuffs 2020. Subskrybuj kanał Comparic24.tv w serwisie YouTube i bądź na bieżąco.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here