Naga MarketsKurs dolara wzrośnie do złotego. Koniec odbicia na giełdach, a cena ropyCo dalej z walutami surowcowymi? Czy dolar utrzyma swoją siłę oraz co z euro w kontekście ratingu Włoch? Zapraszamy na kolejny odcinek Świata walut Marka Rogalskiego – głównego analityka walutowego Domu Maklerskiego Banku Ochrony Środowiska. Jest to program z którego dowiesz się o wszystkich najważniejszych wydarzeniach, które miały wpływ na rynek walut, a także poznasz najaktualniejsze dane. Wejdź i dowiedz się co się dzieje w Świecie Walut aby być na bieżąco!

  • Ropa naftowa boryka się z ograniczonymi możliwościami magazynowania
  • Odbicie globalnej gospodarki będzie w kształcie litery „L”
  • S&P 500 zakończył impuls wzrostowy?

Rząd USA nie wyklucza bailoutu sektora naftowego

W dzisiejszym programie pojawiło się wiele pytań i odpowiedzi:

Te artykuły również Cię zainteresują
  • Kryzys na rynku ropy: co dalej z walutami surowcowymi?
  • Koniec zwyżek na giełdach, a pozycja dolara, oraz czy czeka nas kryzys wokół ratingów?
  • Czy dzisiaj Włosi dostaną niższe noty i co to oznacza dla euro?

Na rynku ropy naftowej są problemy z magazynowaniem surowca. To jest główna przyczyna spadków cen. W ostatnich dniach nastąpiła próba stabilizacji notowań. Dla walut surowcowych typu korona norweska czy dolar kanadyjski to nie skończy się na tym, że cena ropy się ustabilizuje. Rządy tych krajów będą musiały podjąć specjalne działania mające na celu wsparcie gospodarki i lokalnej waluty – powiedział analityk BOŚ.

Odbicie w globalnej gospodarce nie będzie w kształcie „V”, raczej przypomni literę „L”. Indeks S&P 500 przełamał wzrostową linię trendu, co może być sygnałem do załamania trendu wzrostowego. Rozpoczął się proces odwracania tendencji, co będzie prowadziło do wybicia dołem. USDPLN powinien pozostać w tendencji wzrostowej – dodał.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here