Naga MarketsKryptowaluty zmienią nasz świat i doprowadzą do największego transferu bogactwo w dziejach - mówi CEO funduszu Polychain CapitalDyrektor generalny funduszu Polychain Capital twierdzi, że aktywa kryptowalutowe mogą wywołać transfer bogactwa. W nowym wywiadzie dla Real Vision Olaf Carlson-Wee, bo o nim mowa, mówił też, że technologia, która napędza bitcoina, dała początek dwóm nowym klasom aktywów naraz.

  • CEO funduszu Polychain Capital twierdzi, że kryptowaluty mogą wywołać transfer bogactwa.

Kryptowaluty wywołają zmiany na świecie?

Olaf Carlson-Wee wskazuje na wykorzystanie BTC jako waluty cyfrowej i pojawienie się ruchu zdecentralizowanych finansów (DeFi) jako trendów, które zmienią światową gospodarkę.

Te artykuły również Cię zainteresują
– Mówimy o DeFi, czyli zdecentralizowanej przestrzeni finansowej, gdzie są produkty pożyczkowe, produkty handlowe, produkty depozytowe – mówił.

Carlson-Wee mówi, że wierzy, że połączenie bitcoin i DeFi może wywołać rewolucję finansową i transfer bogactwa.

– Jedną z interesujących rzeczy w tych zasobach opartych na łańcuchu bloków jest to, że naprawdę myślę, że będzie to jedna z największych i najszybszych zmian w systemie bogactwa, jakie ludzkość kiedykolwiek widziała. Ponieważ [BTC i DeFi] zostały dosłownie, wynalezione z dnia na dzień i w pewnym sensie eksplodowały w ciągu ostatnich 10 lat, nie widzę powodu, dla którego to wszystko ma się skończyć – dodał.

Transfer bogactwa

Dodał, że czeka nas rewolucja dot. transferu bogactwa.

Czasami nazywam to największym transferem bogactwa w naszym życiu i naprawdę takim, jaki ludzkość kiedykolwiek widziała w swoich dziejach. I stanie się to bardzo, bardzo, bardzo szybko. Ponieważ kiedy skutecznie odtwarzamy te systemy korporacji [na rynku DeFi] lub te systemy pieniężne [na rynku BTC] i faktycznie przenosimy tam kwotę pieniędzy, która jest teraz zainwestowana w tradycyjnych inwestycjach korporacyjnych lub tradycyjnych inwestycjach w towary czy złoto… To jedna taka szansa na całe życie – spuentował.

Czy faktycznie ma rację i kryptowaluty zmienią nasz krajobraz ekonomiczny? Przekonamy się zapewne za parę lat.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here