Naga MarketsInwestowanie (z) głową to program, w którym poruszane są tematy różnych klas aktywów, funduszy inwestycyjnych i ich możliwości, podejścia do inwestowania, strategii inwestycyjnych. W najnowszym odcinku gościem Michała Stanka z QValue jest Piotr Bujko, Zarządzający Invalue Multi-asset, który odpowiada między innymi na pytania dotyczące ogromnej zmienności na kryptowalutach.

  • Ostatni tydzień przyniósł na rynkach prawdziwą lawinę zmienności, widoczną głównie na rynku cyfrowych aktywów
  • Bitcoin (BTC) tracił ponad 25%, gdy ether (ETH) osuwał się o około 40%
  • Rynek kryptowalut jest obecnie mocno spolaryzowany, posiadając silną grupę przeciwników i zwolenników, podaje Bujko

Te artykuły również Cię zainteresują
Z jednej strony mamy zwolenników tej nowej klasy aktywów, z drugiej uczestników rynku, którzy uważają, że każde pokolenie ma swoją bańkę tulipanów. Prawda pewnie gdzieś leży po środku, kryptowaluty jednak są klasą aktywów nieuregulowaną z wieloma giełdami, stąd też dla rodzącej się klasy aktywów tego typu zmienność jest cechą całkowicie normalną – wyjaśnia Piotr Bujko.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: wykres btc | pgnig giełda | notowania kryptowalut | cena akcji mercator medical | akcje pgnig forum | koszt dolara | funt szterling |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułZłoto coraz bliższe odrobienia tegorocznego spadku
Następny artykułKrach bitcoina wywołał napływ nowych inwestorów. Hossa BTC trwa nadal
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here