Naga MarketsPod koniec ubiegłego tygodnia byliśmy świadkami kolejnego hard forka BTC. Jak widać na notowaniach najpopularniejszej z walut cyfrowych, tzw. widelec czyli podział łańcucha bloków wpłynął bardzo pozytywnie na wycenę Bitcoina. W ciągu niespełna czterech dni jego wartość wzrosła bowiem o niemal 2 tys. USD zbliżając się tym samym w okolice psychologicznej bariery 10 000 USD. Fakt ten sprawił, że na różnych forach i grupach w mediach społecznościowych rozewrzały debaty na temat przyszłości BTC i potencjalnych reakcji rynku po osiągnięciu progu 10K USD. Póki co do tego celu brakuje niespełna 350 USD a rynek kryptowalut wciąż nie przestaje nas zaskakiwać.

Silne wzrosty są bowiem zauważalne również na wielu innych walutach cyfrowych. Wiele altcoinów ustanawia nowe ATH a co za tym idzie wzrasta również ogólna kapitalizacja całego rynku krytpowalut. Ta w dniu dzisiejszym po raz pierwszy w historii przekroczyła 300 mld USD. Myślicie, że waluty cyfrowe są przyszłością sektora finansowego na świecie  a obecne wzrosty to dopiero początek wieloletniej hossy? A może bańka wkrótce pęknie? Podzielcie się swoimi przemyśleniami w komentarzach.

Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na BTC i altcoinach!

Źródło: coinmarketcap.com


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAUDUSD – potencjalne wzrosty po wybiciu z Inside Bara
Następny artykułTrading Ichimoku – AUDCHF, NZDJPY, USDCAD – 27 listopada 2017
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here