Naga Markets

Kryptowaluty w ofercie Interactive Brokers w USA. Bitcoin, ethereum, litecoin i bitcoin cashInteractive Brokers Group (NASDAQ: IBKR), globalna firma brokerska, ogłosiła w poniedziałek rozpoczęcie handlu kryptowalutami dla zarejestrowanych doradców inwestycyjnych (RIA) w USA, umożliwiając im trading i przechowywanie bitcoina (BTC), ethereum (ETH), litecoina (LTC) i bitcoin cash (BCH) za pośrednictwem Paxos Trust Company w imieniu klientów.

  • Firma poinformowała, że usługa ta jest obecnie dostępna tylko dla jej doradców w Stanach Zjednoczonych, ale planuje uruchomić handel kryptowalutami dla klientów globalnych w przyszłości.
  • RIA skorzystają z możliwości zarządzania pozycjami swoich klientów w kryptowalutach oprócz akcji, opcji, kontraktów terminowych, obligacji, funduszy inwestycyjnych i ETF-ów
  • Przenieś swój trading na kolejny poziom razem z brokerem Interactive Brokers

Interactive Brokers wprowadza w USA handel kryptowalutami

Podczas gdy inne giełdy kryptowalut i brokerzy pobierają opłaty, które mogą wynosić nawet 2,00% wartości transakcji lub więcej i dodają spready lub marże do ceny, handel kryptowalutami z Paxos na platformie RIA Interactive Brokers charakteryzuje się niskimi prowizjami wynoszącymi zaledwie 0,12% – 0,18% wartości transakcji, w zależności od miesięcznego wolumenu, przy minimalnej kwocie zlecenia 1,75 USD.Ponadto, nie ma dodatkowych spreadów, marży czy opłat depozytowych. Choć początkowo usługa będzie dostępna dla RIA w USA, Interactive Brokers planuje w przyszłości uruchomić ją dla doradców finansowych w innych częściach świata.

– Alokowanie niewielkiego procentu aktywów w kryptowaluty w ramach dobrze zdywersyfikowanego portfela systematycznie staje się coraz bardziej powszechne, a doradcy mogą chcieć polecić kryptowaluty swoim klientom – powiedział Steve Sanders z Interactive Brokers.

– Dodanie handlu kryptowalutami podkreśla nasze ciągłe zaangażowanie w dostarczanie doradcom produktów inwestycyjnych i narzędzi, których potrzebują, aby z powodzeniem zarządzać portfelami klientów i rozwijać swoje firmy – dodał.

Przenieś swój trading na kolejny poziom razem z brokerem Interactive Brokers.

CHCĘ INWESTOWAĆ Z INTERACTIVE BROKERS

Dodatkowe funkcje dostępne na platformie IBKR RIA obejmują:

  • Brak opłat depozytowych, brak opłat za technologię, oprogramowanie, platformę lub raportowanie.
  • Brak wewnętrznego zespołu doradczego lub grupy transakcyjnej, która konkurowałaby z doradcami o klientów.
  • Możliwość handlu akcjami, opcjami, kontraktami terminowymi, walutami, obligacjami i funduszami na ponad 135 rynkach z jednego zintegrowanego konta głównego oraz handlu kryptowalutami z tej samej platformy.
  • Bezpłatny CRM, platforma do zarządzania portfelem i platforma handlowa, a także PortfolioAnalyst®, która daje doradcom możliwość konsolidacji i analizy całego portfela klienta, w tym aktywów przechowywanych w innych instytucjach.
  • Zautomatyzowane i elastyczne rozliczanie klientów.
  • Bezpłatne usługi w zakresie zgodności z przepisami i tworzenia stron internetowych.
  • Funkcje kart debetowych i płatności rachunków dostępne dla amerykańskich klientów doradców.

Handel kryptowalutami Interactive Brokers jest oferowany za pośrednictwem Paxos Trust Company, regulowanej platformy infrastruktury blockchain. Stała się ona pierwszą wyczarterowaną firmą powierniczą dla aktywów cyfrowych w 2015 roku i jest regulowana przez nowojorski Departament Usług Finansowych. Nadzór ten pomaga chronić konsumentów i zapewnia, że aktywa są przechowywane w zdalnych, oddzielonych od bankructwa kontach.

Sponsorem publikacji jest Interactive Brokers CE. Spółka Interactive Brokers Central Europe Zrt. (IBCE) jest regulowana przez MNB. IBCE nie ponosi odpowiedzialności za treść tego artykułu. Inwestowanie wiąże się z ryzykiem utraty Twojego kapitału. Niektóre produkty finansowe nie są odpowiednie dla wszystkich inwestorów. Klienci powinni zapoznać się z odpowiednimi ostrzeżeniami o ryzyku przed inwestowaniem.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: pkp cargo akcje | gpw tauron | newconnect | pgnig kurs | akcje mbank | neuca notowania | pekao giełda |


Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here