Naga MarketsPortal Comparic.pl razem z Brokerem BDSwiss mają przyjemność zaprosić Państwa na specjalny webinar dotyczący kryptowalut. Spotkanie odbędzie się już w najbliższy czwartek (28.06.2018 r.) o godzinie 20:30, a jego gospodarzem będzie Arkadiusz Jóźwiak.


Będzie to trzeci z zaplanowanego na kilka najbliższych tygodni cyklu webinarów organizowanych pod nazwą “Porozmawiajmy o rynkach”. W trakcie każdego ze spotkań spory nacisk kłaść będziemy także na praktyczny aspekt przekazywanej wiedzy. W związku z tym znaczna część webinarów prowadzona będzie w formie praktycznych ćwiczeń na żywym rynku.

Najbliższe spotkanie już 28 czerwca!

28 czerwca – czwartek – o godz. 20:30 jeden z naszych redaktorów, Arkadiusz Jóźwiak postara się w prosty i przejrzysty sposób wprowadzić uczestników w zagadnienia związane z instrumentami pochodnymi kryptowalut.

Kryptowaluty to dość specyficzny rynek. Przez dynamiczną aprecjację walut wirtualnych w 2017 roku instrumentami tymi zainteresowali się nie tylko osoby związane z tą branżą i technologią stojącą za fenomenem walut wirtualnych ale także osoby, które traktują tę nową klasę aktywów jako instrumenty stricte spekulacyjne. To właśnie przez wzgląd na wciąż rosnące zainteresowanie ze strony traderów i spekulantów powstały kontrakty CFD a więc instrumenty pochodne kryptowalut.

W trakcie tego wystąpienia postaramy się przybliżyć wszystkie korzyści a także wady kontraktów CFD oraz porównamy je do tradycyjnego zakupu walut cyfrowych na giełdach czy w kantorach.

Zapisz mnie na to szkolenieConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here