Naga Markets

Popularny komentator finansowy Robert Kiyosaki od dawna przewiduje znaczącą rolę kryptowalut w przyszłości finansów. W ostatnim poście na platformie X (dawnym Twitterze) wyraził on swoje ekscytacje związane z ogromną konferencją kryptograficzną w Singapurze i podkreślił, że wirtualne waluty to przyszłość, a pieniądze fiducjarne są jedynie “toastem.”

  • Autor bestsellera “Bogaty ojciec, biedny ojciec” przewiduje, iż kryptowaluty stanowią przyszłość finansów, a tradycyjne pieniądze fiducjarne są na przegranej pozycji
  • Robert Kiyosaki zyskał reputację jako inwestor BTC i przewiduje znaczny wzrost wartości kryptowalut, twierdząc, że są one “pieniędzmi ludzi” w przeciwieństwie do “fałszywych pieniędzy” w postaci dolara amerykańskiego
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

Kryptowaluty przyszłością pieniądza

Robert Kiyosaki od dawna krytykuje tradycyjne pieniądze fiducjarne, w tym dolara amerykańskiego, nazywając je “fałszywymi pieniędzmi.” Jego zdaniem prawdziwą wartość ma złoto, srebro oraz Bitcoin. Te trzy “zasoby inwestycyjne” często określa on mianem “pieniędzy ludzi”. W lipcu br. przewidując nadchodzący kryzys, wspomniany ekspert ostrzegał o zbliżającym się końcu dominacji dolara amerykańskiego. W lutym tego samego roku prognozował poważne spowolnienie gospodarcze, które skłoni amerykańską Rezerwę Federalną (Fed) do masowego drukowania “fałszywych pieniędzy,” co mogłoby wpłynąć na utratę zaufania do dolara amerykańskiego.

Zdaniem Roberta Kiyosaki’ego kryptowaluty mają potencjał do mocnego wzrostu w przyszłości. W jego opinii cena jednostkowa bitcoina może osiągnąć wartość 500 tys. dol. do 2025 r. W tym samym czasie według jego prognoz wartość złota ma wynieść 5 tys. dol. za uncję, a srebra 500 dol. za uncję. 

Bitcoin i inne kryptowaluty możesz kupić między innymi na Kanga

Porady inwestycyjne od Kiyosaki’ego

Autor bestsellera “Bogaty ojciec, biedny ojciec” ceni sobie największą z kryptowalut za jej klasyfikację, jako towar, podobnie, jak złoto, srebro i ropa naftowa. Obok ostrzega on przed atakami ze strony amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) na wszystkie inne wirtualne waluty. 


Kanga_logo-blackPartnerem portalu comparic.pl jest Kanga

Robert Kiyosaki zaleca długoterminowe inwestycje w złoto, srebro i BTC. Jeżeli chodzi o największą z kryptowalut, sam też jest jej HODLerem, a nie traderem. 

Autor poleca również:Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>


Conotoxia

Pasjonatka nowych technologii i ich zastosowań. Nieustannie obserwuje rynek, by dostarczać swoim odbiorcom codzienną dawkę najnowszych informacji ze świata blockchaina oraz kryptowalut, zahaczając o rynek surowców. Jej zainteresowania koncentrują się zarówno na inwestycjach, jak i aspektach społecznych związanych z wirtualnymi aktywami. Z fascynacją przygląda się potencjalnej roli, jaką mogą odegrać tokeny w marketingu oraz budowie marki osobistej. W centrum jej uwagi znajduje się także kolekcjonerstwo przenoszone na płaszczyznę cyfrową. Nowinki o tokenach NFT to dla niej chleb powszedni. Zdobytą wiedzą oraz praktycznym doświadczeniem dzieli się z czytelnikami w prosty i przystępny sposób. W wolnych chwilach interesuje się także komunikacją niewerbalną oraz jej wpływem na kreowanie wizerunku.