Naga MarketsPopularny biznesmen Robert Gryn, który dorobił się ogromnego majątku na prowadzeniu firmy Codewise znika z przestrzeni publicznej. W ostatnim wywiadzie, którego udzielił Filipowi Nowobilskiemu prowadzącemu kanał Duży w Maluchu przyznał, iż przed kilkoma miesiącami sprzedał swoją firmę i wraz ze swoją narzeczoną zamierzają skupić się teraz na założeniu rodziny.

  • Robert Gryn znika z przestrzeni publicznej
  • Milioner sprzedał firmę i w wieku 34 lat przeszedł na emeryturę
  • Twórca Codewise zamierza skupić się na rodzinie 

34-letni emeryt

Robert Gryn to 34-letni milioner, który mimo młodego wieku sam siebie nazywa emerytem. W życiu zarobił bowiem już tyle pieniędzy, że nie zamierza więcej czasu poświęcać na pracę. W roku 2017 znalazł się na 57. miejscu w rankingu najbogatszych Polaków. Forbes oszacował wówczas jego majątek na 710 mln zł.

Te artykuły również Cię zainteresują
Przed kilkoma miesiącami sprzedał on jednak swoją firmę Codewise za “mniej więcej jedną piątą tamtej wyceny sprzed kilku lat”. Mowa tu dokładnie o kwocie 36 milionów dolarów, co przy obecnym kursie daje ponad 135 milionów złotych.

Młody milioner nie będzie jednak raczej wymieniał tych środków na USD, gdyż oprócz firmy, sprzedał również swój 205-metrowy, trzypiętrowy apartament na krakowskim Kazimierzu i zamierza wyjechać z Polski.

Kryptowaluty mogą zyskać na kryzysie

W rozmowie z Filipem Nowobilskim zdradził, że w jego ocenie, kluczowe w najbliższych latach i warte rozważenia pod kątem inwestycyjnym będą branże związane z żywnością i psychiatrią oraz kryptowaluty.

– Uważam, że ten kryzys, który nas czeka, który jeszcze, wydaje mi się, że nadchodzi, to dolar, złotówka mogą mocno stracić na wartości i kryptowaluty myśle, że w tym międzyczasie będą wchodziły w użytkowanie – przyznał Gryn.

Pełna rozmowa Filipa Nowobilskiego z Robertem Gryna do obejrzenia na kanale Duży w Maluchu:

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPKN Orlen: Energa planuje budowę farmy PV Mitra o mocy ok. 100 MW
Następny artykułCena złota przy kolejnym technicznym oporze
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here