Popularny biznesmen Robert Gryn, który dorobił się ogromnego majątku na prowadzeniu firmy Codewise znika z przestrzeni publicznej. W ostatnim wywiadzie, którego udzielił Filipowi Nowobilskiemu prowadzącemu kanał Duży w Maluchu przyznał, iż przed kilkoma miesiącami sprzedał swoją firmę i wraz ze swoją narzeczoną zamierzają skupić się teraz na założeniu rodziny.

  • Robert Gryn znika z przestrzeni publicznej
  • Milioner sprzedał firmę i w wieku 34 lat przeszedł na emeryturę
  • Twórca Codewise zamierza skupić się na rodzinie 

34-letni emeryt

Robert Gryn to 34-letni milioner, który mimo młodego wieku sam siebie nazywa emerytem. W życiu zarobił bowiem już tyle pieniędzy, że nie zamierza więcej czasu poświęcać na pracę. W roku 2017 znalazł się na 57. miejscu w rankingu najbogatszych Polaków. Forbes oszacował wówczas jego majątek na 710 mln zł.Przed kilkoma miesiącami sprzedał on jednak swoją firmę Codewise za “mniej więcej jedną piątą tamtej wyceny sprzed kilku lat”. Mowa tu dokładnie o kwocie 36 milionów dolarów, co przy obecnym kursie daje ponad 135 milionów złotych.

Młody milioner nie będzie jednak raczej wymieniał tych środków na USD, gdyż oprócz firmy, sprzedał również swój 205-metrowy, trzypiętrowy apartament na krakowskim Kazimierzu i zamierza wyjechać z Polski.

Kryptowaluty mogą zyskać na kryzysie

W rozmowie z Filipem Nowobilskim zdradził, że w jego ocenie, kluczowe w najbliższych latach i warte rozważenia pod kątem inwestycyjnym będą branże związane z żywnością i psychiatrią oraz kryptowaluty.

Dalsza część artykułu pod filmem
– Uważam, że ten kryzys, który nas czeka, który jeszcze, wydaje mi się, że nadchodzi, to dolar, złotówka mogą mocno stracić na wartości i kryptowaluty myśle, że w tym międzyczasie będą wchodziły w użytkowanie – przyznał Gryn.

Pełna rozmowa Filipa Nowobilskiego z Robertem Gryna do obejrzenia na kanale Duży w Maluchu:

Autor poleca również:Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>


Conotoxia

Redaktor naczelny Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019 oraz Analityk Roku 2017, 2018 oraz 2021. To także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów oraz współtwórca kanału Krypto Raport, który za swoje analizy został wyróżniony statuetką Nexusa w kat. Analityk Roku 2019 oraz Srebrnym Laurem Invest Cuffs w kat. Analityk Roku 2022.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj