Naga MarketsKryptowaluty to obecnie Big Short, uważa Cezary Graf
Cezary Graf

Zdaniem polskiego YouTubera ekonomicznego i doradcy majątkowego Cezarego Grafa kryptowaluty „to jest obecnie Big Short”, w obliczu dynamicznych wzrostów obserwowanych od końca ubiegłego roku. Okazje do sprzedaży głównych aktywów miałyby pojawiać się w momencie prób kolejnych wybić, przy ciasno ustawionych zleceniach zabezpieczających (z ang. stop loss, w skrócie SL).

  • Cezary Graf aktywnie dzieli się swoimi przemyśleniami o rynku kryptowalut na Twitterze, utrzymując obecnie tezę, że cyfrowe aktywa czeka spadek wartości
  • Wcześniej dobitnie sugerował, że kryptowaluty zostaną „zgaszone jak kiep”, a rolę dominującą przejmą cyfrowe waluty banków centralnych (CBDC)
  • Zdaniem Grafa bitcoin znajduje się obecnie w idealnej przestrzeni do realizacji zysków

Kryptowaluty to Big Short zdaniem Cezarego Grafa

Cezary Graf w połowie ubiegłego roku prognozował, że bitcoin pokona poziom 35 tys. dol. do końca 2021. Gdy ten został osiągnięty z wyprzedzeniem zmienia swoją retorykę twierdząc, że kurs bitcoina znalazł się w punkcie idealnym do realizacji zysków.

Te artykuły również Cię zainteresują
W najnowszym wpisie na Twitterze potwierdza obecne nastawienie do rynku kryptowalut sugerując, że cyfrowe aktywa to aktualny Big Short, który powinien być realizowany przy próbach wybicia obecnych oporów z ciasno ustawionymi SL-ami.

Bitcoin na początku miesiąca testował poziom 42 tys. dol., po czym korygował w okolice właśnie 35 tys. dol. poruszając się w kilkunastodniowej konsolidacji. Jego zdaniem brak decyzji o sprzedaży w tym momencie może spowodować, że teoretyczny posiadacz bitcoinów nidy nie zdecyduje się na ich spieniężenie.

– Jeżeli nie sprzedasz w tej przestrzeni prawdopodobnie nie sprzedasz nigdy. Odpowiedz sobie na pytanie czy trzymasz i pomnażasz swoje cyferki dla wnuków (aby nie pracowały i mogły sobie robić całymi dniami selfie) czy chodzi tu o zwykłe konszachty z własnym okrutnym demonem chciwości? – rozwijał myśl YouTuber.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułWall Street z nowymi szczytami, pomogła inauguracja Joe Bidena
Następny artykułPornhub akceptuje płatności w XRP, tokenie Ripple
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here