Naga MarketsKryptowaluty to nie "przelotna moda" - powiedział CEO Morgan StanleyChociaż James Gorman, CEO Morgan Stanley nie wie, jak będzie kształtować się cena bitcoina lub innych kryptowalut w nadchodzących dniach, to  wie jedno: „To nie jest moda… to nie zniknie” – powiedział podczas czwartkowego wywiadu w CNBC. Gorman omówił także wyniki banku za trzeci kwartał br.

Kryptowaluty to coś więcej

Wywiad z prezesem Morgan Stanley ukazuje jego odmienne podejście do kryptowalut niż w przypadku CEO JP Morgan Jamiego Dimona, który powiedział ostatnio, że “bitcoin jest bezwartościowy”.Gorman uważa natomiast, że za bitcoinem i kryptowalutami ogólnie może kryć się coś więcej niż ulotne aktywa cyfrowe.

CEO Morgan Stanley  powiedział ostatnio o swoich obserwacjach zachowań klientów:
— Nikt nie wkłada w to 10% swojego portfela… to nie jest podstawowa część ich strategii dywersyfikacji… jest to opcja.

Morgan Stanley stał się jednym z pierwszych banków, które na początku tego roku zaoferowały dostęp do kryptowalut wśród swoich kwalifikowanych klientów.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Bitcoin po 60 000 USD

Tymczasem, notowania bitcoina w relacji do dolara notują niemal 4-procentowy zysk. Cena na giełdzie Bitstamp wyznaczyła dziś maksima na poziomie 60 000 USD.

bticoin btc usd 60 000

Pokonanie wspomnianego wyżej okrągłego poziomu otworzy bykom drogę do rekordowych 64 895 USD za 1 BTC odnotowanych w kwietniu br. Kluczowe wsparcie horyzontalne na BTC/USD wypada w okolicach 53 000 USD.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy:  kursy walut forex | nasdaq kurs | akcje mercator | biomed kurs | euro cena | cfd jak grać | cdprojekt cena akcji |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here