Naga MarketsKryptowaluty: Super aplikacja PayPal ma pojawić się do 6 miesięcyPodczas środowej konferencji z inwestorami w związku z ogłoszeniem wyników za II kw. 2021 roku, dyrektor spółki PayPal, Dan Schulman powiedział, że wstępna wersja portfela kryptowalutowego super aplikacji firmy została „ukończona pod względem kodu”. Prezes dodał, że firma planuje wypuszczenie usługi w pełnej wersji w Stanach Zjednoczonych w przeciągu następnych sześciu miesięcy.

PayPal pracuje nad super aplikacją kryptowalutową

Super aplikacja będzie wyposażona w usługę oszczędności wysokiej rentowności, wczesny dostęp do bezpośrednich funduszy depozytowych, możliwość przesyłania wiadomości, „dodatkowe możliwości kryptowalutowe,” i wiele więcej, komentował prezes PayPal. Schulman powiedział, że każdy portfel będzie „unikalny, napędzany przez zaawansowane AI i możliwości uczenia maszynowego”.PayPal zdradził, że posiadał ponad 400 milionów aktywnych kont użytkowników na dzień 30 czerwca, z 311 miliardami dolarów w całkowitym wolumenie płatności w drugim kwartale 2021 roku. Venmo, firma płatnicza należąca do PayPal, która uruchomiła handel kryptowalutami w kwietniu, wygenerowało około 58 miliardów dolarów w całkowitym wolumenie płatności w drugim kwartale 2021 roku, z 76 milionami aktywnych kont.

– Jesteśmy jedną z niewielu firm płatniczych, które pozwalają konsumentom na korzystanie z kryptowaluty jako źródła finansowania. Widzimy również silną adopcję i handel kryptowalutami na Venmo – powiedział dyrektor generalny PayPal.

Na początku tego miesiąca PayPal ogłosił, że będzie zwiększał limit zakupów kryptowalut dla niektórych użytkowników z siedzibą w Stanach Zjednoczonych z 20 000 do 100 000 dolarów. Firma płatnicza weszła w przestrzeń kryptowalutową w październiku 2020 roku, później pozwalając kwalifikującym się klientom na korzystanie z kryptowalut do handlu i płatności.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

PayPal przetworzył transakcje w sieci Ethereum, Bitcoin i Litecoin o wartości 2 mld dol.

Depozytariusz funduszy kryptowalutowych PayPal, spółka itBit, obracał w maju bitcoinem, ethereum, bitcoin cash, litecoinem i pax o wartości ponad 2,1 miliarda dolarów, zgodnie z danymi dostarczanymi przez narzędzie analityczne Nomics.

invest

Należący do Paxos podmiot itBit jest giełdą kryptowalutową, która zapewnia płynność PayPal, amerykańskiej firmie prowadzącej system płatności online, która weszła na rynek kryptowalut w październiku 2020 roku.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: pge akcje | ropa forum | oncoarendi kurs | forum giełdowe | mercator medical s.a. akcje | ten square games giełda | kurs pkobp |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here