Naga MarketsKryptowaluty. Snoop Dogg wielorybem rynku Ethereum NFT z portfelem wartym 18 mln dol.
Snoop Dogg

Raper Snoop Dogg poinformował w tym tygodniu, że od dłuższego czasu inwestuje w niezmienne kryptowalutowe tokeny NFT posługując się pseodunimem Cozomo de’ Medici. W jego portfelu znajdują się NFT Ethereum o szacunkowej wartości 17 milionów dolarów, w tym dziewięć CryptoPunków.

  • Snoop Dogg wszedł w rynek NFT w pierwszej połowie tego roku wprowadzając własne przedmioty kolekcjonerskie
  • Teraz twierdzi, że jest popularnym w przestrzeni twitterowej kolekcjonerem twitterowym zannym pod pseodunimem Cozmo de’ Medici, którego aktywa wyceniane są na ponad 18 mln dol.
  • Kolekcja Mediciego to między innymi CryptoPunk o wartości ponad 4,5 mln dol.
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

Snoop Dogg to Cozmo de’ Medici? Raper potencjalnym wielorybem rynku Ethereum NFT

Snoop Dogg już wcześniej wywołał zamieszanie w przestrzeni NFT, wprowadzając na rynek wiosną tego roku własne markowe przedmioty kolekcjonerskie, a także współpracując z twórcą popularnego mema, Nyan Cat.Jednak najnowsze posunięcie rapera jest naprawdę nieoczekiwane: twierdzi on, że jest prawdziwą osobą kryjącą się za twitterowym anonimowym inwestorem NFT, który wydał miliony dolarów na nabycie bardzo wartościowej kolekcji niezmiennych tokenów bazujących na sieci Ethereum.

W poniedziałek, Snoop Dogg zatweetował, że jest Cozomo de’ Medicim, kolekcjonerem NFT, który dołączył do Twittera w sierpniu. W ostatnich tygodniach Cozomo regularnie informował na Twitterze o swojej podróży po świecie NFT, omawiając duże inwestycje w popularne kolekcje NFT i wykazując się przy tym dogłębnym zrozumieniem rynku.

Na koncie Cozomo de’ Medici wcześniej pojawiła się informacja, że wkrótce zdradzi swoją tożsamość:

invest

Jeżeli Snoop to rzeczywiście anonimowy inwestor, to jego kolekcja NFT jest dosyć pokaźna. Portfel Cozomo de’ Medici posiada w sobie przedmioty kolekcjonerskie o wartości ponad 18 milionów dolarów, według narzędzia do szacowania wartości portfela DappRadar.

Na czele kolekcji znajduje się dziewięć CryptoPunków, z najbardziej wartościowym NFT szacowanym na 4,6 miliona w oparciu o obecne ceny rynkowe. Portfel posiada również 10 NFT Meebits – awatarów 3D stworzonych przez twórców CryptoPunks, Larva Labs – jak również kilka różnych NFT z serii dzieł sztuki, Art Blocks.

Wydaje się, że Snoop jest również właścicielem kilku NFT z Rocket Factory Toma Sachsa – tej samej kolekcji, w ramach której na zakupy udał się Budweiser. I podobnie jak Budweiser, którego portfel został zalany różnego rodzaju przypadkowymi NFT, gdy adres został upubliczniony, portfel Cozomo od wczoraj otrzymuje stały strumień dziwnych przedmiotów kolekcjonerskich.

Oprócz tego, że Snoop Dogg podał wczoraj na Twitterze swoją pseudonimową tożsamość, wysłał również tweeta do znanego inwestora NFT i doradcy projektowe DCinvestor. Dodatkowo, portfel Cozomo jest w posiadaniu NFT Snoop x Nyancat, którego Snoop Dogg używa obecnie jako swojego głównego zdjęcia profilowego.

Autor poleca również:Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here