Naga MarketsrobinhoodRobinhood Markets Inc. rozważa nowe funkcje, które pozwoliłyby klientom inwestować wolne środki i lepiej chronić swoje portfele przed zmiennością w handlu kryptowalutami, zgodnie z kodem ukrytym wewnątrz wersji testowej firmowej aplikacji na iPhone’a.

Zabezpieczenie przed zmiennością

Kod testowej weersji aplikacji wskazuje, że Robinhood pracuje nad lepszym zabezpieczeniem przed kaprysami rynku kryptowalut poprzez funkcję zwaną „ochroną przed zmiennością cen”.Aby chronić Twoje pozycje przed zmiennością cen, możemy czasami pominąć Twoje powtarzające się transakcje lub kupić mniej niż wybrana przez Ciebie kwota – czytamy w komunikacie. Co więcej, aplikacja pozwoli klientowi zobaczyć, kiedy to się stanie i nigdy nie kupi więcej niż wybrana przez niego suma.

Robinhood zmagał się z dużymi wahaniami w handlu wirtualnymi walutami w tym roku. Gdy cena dogecoina rosła i spadała, platforma często ulegała awarii.

Mimo to, inwestorzy okazali dalsze zainteresowanie platformą i handlem kryptowalutami. Firma zarobiła około 87,6 miliona dolarów, co stanowiło około 17% jej przychodów w pierwszym kwartale z transakcji kryptowalutowych, w porównaniu z zaledwie 3% w tym samym okresie w 2020 roku.

Dyrektor generalny Vlad Tenev powiedział podczas roadshow firmy, że Robinhood pracuje nad budowaniem swojego biznesu kryptowalutowego. Nie wspominając konkretnie o funkcji zmienności, powiedział, że wprowadzenie opcji takich jak portfele kryptowalutowe będzie priorytetem w firmie.

Wykonywaliśmy wiele pracy za kulisami, aby zapewnić naszym klientom funkcjonalność, o którą prosili. Chcemy bezpiecznie wprowadzać nowe funkcje, jednak jest wiele elementów, które musimy uzyskać od samego początku. Na przykład, upewnienie się, że mamy odpowiednie bezpieczeństwo, co jest naszym najwyższym priorytetem – powiedział Tenev.

Autor poleca również:

invest
Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: bitcoin cena | kurs lewa sprzedaż | allegro kurs akcji | pgnig forum | alior akcje kupno | 11bit kurs | pkobp akcje |


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here