Naga MarketsRok 2018 może okazać się przełomowy jeżeli chodzi o kryptowaluty. Z uwagi na to, że mijający rok był niezwykle udany dla walut cyfrowych, inwestorzy wiele sobie obiecują jeżeli chodzi o rok kolejny. Najważniejszą kryptowalutą jest oczywiści Bitcoin, który bije kolejne rekordy, a ostatnie maksima utworzone zostały nieco poniżej 19000.

Rysunek 1. Notowania Bitcoin w 2017 roku

Tylko przez ostatnie 12 miesięcy kurs zdołał wybić się z 1000 do 19000 dolarów, co spowodowało, że z każdym bitym rekordem popularność Bitcoina rosła. Jednak nie tylko inwestorzy zwrócili uwagę na potencjał jaki kryje się w tym walorze. W tym miesiącu dwie amerykańskiego giełdy CME oraz Cboe zdecydowały się wprowadzić tę walutę do oficjalnego obrotu w postaci kontraktów terminowych. Jest to bardzo ważny krok w stronę oficjalnego uznania Bitcoina jako walor inwestycyjny przez największe centra obrotu. Podobne zapowiedzi można już usłyszeć od pozostałych ważnych giełd w Rosji, Meksyku czy Europie.

Prognozy 2018

Nie tylko Bitcoin radził sobie bardzo dobrze w 2017 roku. Pozostałe główne waluty cyfrowe takie jak Ethereum czy Litecoin, nie zostawały w tyle i kończą rok z kilkuset procentowymi stopami zwrotu.

Rysunek 2. Notowania litcoin i ethereum w 2017 roku

W związku z tak ciekawie zapowiadającym się rokiem 2018 chcielibyśmy zaprosić na specjalny webinar, który przygotowany będzie ze współpracą z brokerem Admiral Markets.

Zapoznaj się z możliwościami jakie oferuje Admiral Markets w zakresie handlu CFD na kryptowaluty

Na bezpłatnym spotkaniu online przedstawimy najciekawsze możliwości związane z handlem oraz inwestowaniem w różnego rodzaju kryptowaluty. Agenda spotkania:

1. Przegląd najważniejszych informacji, które będą miały wpływ na kryptowaluty w 2018
2. Analiza najbardziej popularnych walut cyfrowych z naciskiem na perspektywę całoroczną
3. Jakie formacje techniczne warto wykorzystać w handlu
4. Jak w praktyce inwestować w kryptowaluty

Webinar odbędzie się 27 grudnia 2017 roku o godzinie 19:00 a poprowadzi go Damian Nowiszewski. Na spotkanie można zapisać się w tym miejscu. Serdecznie zapraszamy.

Prognozy 2018tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here