Naga MarketsKryptowaluty w ostatnim czasie to jedna z nowych i niezwykle ciekawych alternatyw jeżeli chodzi o inwestowanie na rynkach finansowych. Szczególnie hossa, która jest widoczna na niemal każdej liczącej się walucie cyfrowej działa na wyobraźnie inwestorów i przyciąga ich coraz większą rzeszę.

W związku z tym warto przyjrzeć się jakie możliwości inwestycyjne stwarza ta nowa era w odniesieniu do rynku walutowego. Obecnie mamy 3 najbardziej popularne kryptowaluty:

  • Bitcoin
  • Ethereum
  • Litecoin

BIORĘ UDZIAŁ W WEBINARZE

W dniu 10 grudnia ruszyły kontrakty terminowe na bitcoina, które oferowane są przez Cboe (Chicago Board Option Exchange). Tym samy krokiem podążyła giełda CME wprowadzając analogiczne kontrakty. Wciąż najpopularniejszym jednak rozwiązaniem jest inwestowanie za pośrednictwem kontraktów CFD na kryptowaluty, które oferowane są m.in. przez brokera Naga Markets.

Aby jak najlepiej poznać świat kryptowalut zarówno od strony teoretycznej jak i praktycznej przygotowaliśmy dla Państwa serię darmowych webinarów, które będą obejmować:

  • Bieżącą analizę najważniejszych kryptowalut
  • Przedstawienie trzech strategii dedykowanych dla kryptowalut
  • Praktyczne możliwości inwestowania w kryptowaluty
Rysunek 1. Przykład wejść na podstawie Bollinger Bands

Jedną ze strategii będzie podejście odpowiadające trendowej naturze walut cyfrowych. W ramach tej strategii pokazane będzie w jaki sposób najlepiej identyfikować miejsca zakończenia ruchów korekcyjnych i maksymalizacji zysków płynących z silnych ruchów trendowych.

Jest to już czwarte spotkanie z serii dlatego będą prezentowane kolejne, coraz bardziej rozbudowane statystyki. Szkolenie odbędzie się 12 kwietnia, godzina 20:00. Link do rejestracji pojawi się niebawemConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here