Naga MarketsPayPal-kryptowalutyPayPal pozwala swoim użytkownikom ze Stanów Zjednoczonych na zakup kryptowalut za większe kwoty. Dotychczasowy tygodniowy limit wynosił 20 000 USD. Obecnie został on zwiększony aż 5-krotnie. Firma ta zniosła również roczne ograniczenie dotyczące ilości środków, za jakie jej klienci mogli nabyć wirtualne waluty było to wówczas 50 000 USD.

Kryptowaluty zyskują coraz większą przychylność ze strony PayPala

Znane amerykańskie przedsiębiorstwo skoncentrowane na płatnościach przez Internet postanowiło zapewnić swoim klientom z USA większą elastyczność. Firma ta zniosła ograniczenie odnośnie do środków, za które można było u niej nabyć kryptowaluty w ciągu roku. Co więcej, zwiększyła tygodniowe limity z 20 000 USD do 100 000 USD.PayPal poinformował ponadto, że zamierza na bieżąco aktualizować przewodnik po swojej aplikacji oraz dostarczyć materiały edukacyjne związane z wirtualnymi walutami, tj. chociażby odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Gigant płatności online uruchomił swoje usługi zorientowane na kryptowaluty pod koniec ubiegłego roku. Od tego czasu użytkownicy tej aplikacji ze Stanów Zjednoczonych mogą kupować, sprzedawać i przechowywać bitcoina (BTC) oraz altcoiny takie, jak bitcoin cash (BCH), ether (ETH) i litecoin (LTC).

Mocne zaangażowanie w branżę

Kilka miesięcy temu PayPal udostępnił swoim klientom z USA funkcję dokonywania płatności z wykorzystaniem kryptowalut. Co ciekawe, firma ta wprowadziła tę usługę tuż po tym, gdy Visa zapowiedziała, że pracuje nad podobnym pilotażem.

W kwietniu br. gigant zajmujący się płatnościami internetowymi wprowadził handel wirtualnymi walutami także do aplikacji Venmo, której jest właścicielem. 

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here