Naga MarketsKryptowaluty oczami Mike'a Satoshiego. Dołącz do "Kryptowalutowych niedziel z Majkiem"
Mike Satoshi w rozmowie z Comparic24.tv

Kryptowalutowe niedziele z Majkiem to cykl, który praktycznie nie przerwanie gości na YouTube w każdą niedzielę od godz. 20. Za nami już 186 odcinków 14 listopada obyła się jej kolejna odsłona na kanale Mike Satoshi. Kanał powstał w grudniu 2017 roku, a niedawno liczba subskrybentów przekroczyła 50 tyś. Co tydzień dyskutujemy na różne tematy, o życiu, śmierci, kryptowalutach i nie tylko. Tradycją stało się to, iż na każdym live, Majk zaprasza bardzo ciekawych gości z różnych dziedzin.

Kryptowalutowe niedziele z Majkiem

Stałymi bywalcami niedzielnych dyskusji są Rafał Kiełbus (bardzo zły moderator forum Bitcoin Polska oraz programista blockchain), SilverStar (ekspertka od metali szlachetnych, głównie od srebra), Rafał Zaorski (największy spekulant IV RP), Wesley (chiński specjalista od opcji i nie tylko), Paweł Łaskarzewski i Michał Domarecki z polskiego projektu Synapse Network, Mags (nasza polska ekspertka biotcoinowa z Kanady), Kamil Predecki (youtuber z kanału Encyklopedia Kryptowalut) oraz Rober Więcko (członek Dash Group). Oprócz stałych bywalców gośćmi kanału byli m.in. Robert Burneika, Jakub Mościcki, Sławomir Mentzen, Adrian Zduńczyk (CryptoBirb), Wojciech Gruszka (Pan Paragraf), Tomasz Kowalczyk (CryptoDev) i wielu wielu innych.Zaczynamy punkt 20 i nikt nie wie w którym kierunku pójdzie dyskusja i kto ją będzie prowadził. Pewne za to jest, że zawsze jest ciekawie.

Nie tylko w niedzielę

Oczywiście na kanale można znaleźć inne filmy. Co dzień Majk serwuje nam porcję najświeższych wiadomości ze świata kryptowalut i technologii blockchain. Są też serie nieregularne tj. Szpilki na Bitcoinie (rozmowy z paniami z branży), Scam-Alert (informacje odnośnie oszustw), Prawo Kryptowalut (wspólnie z Aleksandrą Kopeć omawiamy zagadnienia KYC, AML itp.) materiały dla początkujących oraz relacje ze spotkań i dużo więcej.

Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę na temat kryptowalut lub po prostu chcesz usłyszeć opinie innych i ich punk widzenia zapraszam na kanał Mike Satoshi.Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here