Naga MarketsNa rynku kryptowalut pojawił się ponury nastrój, natomiast znacznie wzrosło zainteresowanie fizycznie istniejącymi, złotymi monetami. Wczoraj jeden z największych sprzedawców internetowych zanotował 5-krotny wzrost sprzedaży.

Jak wylicza dyrektor CoinInvest – Daniel Marburger, firma sprzedała prawie 30 kg złota, którego wartość na rynku kasowym wynosi 1,2 mln USD.

To był szalony dzień” – mówił Marburger w wywiadzie dla Bloomberga dodając, że “nie ustawały maile i telefony z zapytaniami klientów o to, jak mogliby zamienić swoje kryptowaluty na złoto“.

8 złotych monet Britannia o wadze jednej uncji jest warte teraz tyle co jeden bitcoin. Sztabki złota przyciągają kryptowalutowych inwestorów z uwagi na to, że aktywa te mają ze sobą wiele wspólnego.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Oba aktywa mają ograniczoną ilość, łatwo się nimi handluje, a ich przechowywanie jest zdecentralizowane. Zaleta złota to brak haseł, które można stracić; zmienność jest znacznie niższa, wzrost zrównoważony, a ostatecznie możesz złapać swoją inwestycję we własne dłonie” – mówił MarburgerConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here