Naga MarketsKlawiatura z klawisze cryptocurrencyNasza cywilizacja nie mogłaby się rozwinąć bez pieniądza fiducjarnego – opartego na wierze. Przeciwnicy obecnego systemu monetarnego zarzucają bankom kreację pustego pieniądza, który ma być zarzewiem wszelkich kryzysów. Wady tej pozbawiony jest Bitcoin, którego podaż jest ściśle określona i nie może zostać zmieniona. O historii pieniądza i jego przyszłości rozmawialiśmy z Szymonem Słodczykiem z Value.one.


Spółka Value.one łączy technologię blockchain z branżą finansową

Świat idzie w stronę cyfryzacji spółek giełdowych, a nawet całych giełd. Technologia blockchain zastąpi obecne systemy archiwizacji czy przeliczania akcji. Na pewno punktem przełomowym dla złamania starego systemu było powstanie Bitcoina i technologii blockchain. BTC powstał jako sprzeciw dla obecnego systemu – oznajmił Szymon Słodczyk.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here