Naga MarketsW nowym odcinku podcastu All-In, miliarder i inwestor venture capital Chamath Palihapitiya przedstawił argumenty przemawiające za kryptowalutami i zdecentralizowanymi finansami (DeFi), twierdząc, że krypto już radykalnie zmienia sposób alokacji kapitału. Kurs BTC/USD silnie spada w piątek poniżej 42 000 USD, kiedy wiadomości o chińskim zakazie regulacyjnym trafiły do mediów społecznościowych.

Palihapitiya: Kryptowaluty wyprą obecną formę kapitalizmu

Palihapitiya uważa, że autonomiczny charakter aktywów kryptograficznych, a także oparte na kryptowalutach systemy zarządzania, które po prostu opierają się na kodzie, a nie na ludziach, to kolejna ogromna zmiana w porównaniu do obecnego systemu finansowego.Zarządzanie zanika, ponieważ zasadniczo zastępujesz zestaw norm dotyczących tego, czym jest firma, na które wszyscy się zgodziliśmy. Teraz stery przejmuje DAO (zdecentralizowana organizacja autonomiczna) – stwierdził.

Efektem końcowym, według Palihapitiya, jest cyfrowa transformacja, która w niezwykle pozytywny sposób zmieni naturę kapitalizmu.

Kiedy dodasz te wszystkie czynniki razem, dla mnie jest to najbardziej niewiarygodna, pozytywna destrukcyjna siła, jaką widzieliśmy. Myślę, że wyprze obecną formę kapitalizmu. Szczerze, mam to w dupie i myślę, że to lepsze dla świata – podsumował.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Bitcoin (BTC) tąpnął po nowych regulacjach w Chinach

Kurs BTC/USD rozpoczął piątkową sesję od spadków, które zostały spotęgowane negatywnymi dla branży wiadomościami z Chin. W efekcie notowania spadły w okolice poziomu 40 800 USD z impetem pokonując poziom 42 000 USD. Sprzedający mają teraz otwartą drogę do wrześniowego minimum 39 573 USD z celem na okrągły poziom 30 000 USD.

invest
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kuna chorwacka kurs | najwyższy kurs funta | prognozy dla dolara | pekao akcje prognozy | nasdaq prognozy | ceny akcji pgnig | kurs funt |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here