Naga MarketsKryptowaluty i NFT na platformie eBay. Dyrektor mówi o przyszłych planachPlatforma sprzedażowa eBay jest gotowa na możliwość akceptacji kryptowalut jako formy płatności w przyszłości, jednocześnie szukając sposobów na zaoferowanie swoim użytkownikom (których jest ponad 187 milionów na całym świecie) dostępu do niezamiennych tokenów NFT, powiedział w poniedziałkowym wywiadzie z CNBC dyrektor wykonawczy spółki Jamie Iannone.

  • Akcje eBay traciły w zeszłym tygodniu ponad 10% po ogłoszeniu gorszych od oczekiwanych prognoz finansowych na II kw.
  • Te same notowania silnie odbijały jednak w poniedziałek zyskując około 4,2% w reakcji na informację o analizowaniu możliwości wejścia na rynek cyfrowych aktywów
  • Dla adopcji bitcoina byłaby to równie istotna informacja, co akceptacja kryptowalut przez PayPal

Kryptowaluty w eBay? Platforma rozważa taką możliwość

– Zawsze patrzymy na najbardziej odpowiednie formy płatności i będziemy nadal oceniać to w przyszłości. Nie mamy żadnych natychmiastowych planów, ale kryptowaluty to coś, na co mamy oko – informował Iannone.

Te artykuły również Cię zainteresują
W wywiadzie dla CNBC, dyrektor generalny eBay przyznawał, że akceptacja wirtualnej waluty jest opcją, której firma się przygląda. Platfroma, która w zeszłym tygodniu rozczarowała inwestorów słabą prognozą zysków w drugim kwartale informuje jednocześnie, że bada “wiele sposobów” wejścia w przestrzeń NFT.

NFT to rodzaj aktywów cyfrowych, które istnieją na blockchainie, i którego popularność eksplodowała w tym roku. Dzieła sztuki w formie NFT sprzedają się za miliony dolarów.

– Badamy możliwości, w jaki sposób możemy udostępnić NFT na eBay w łatwy sposób. Wszystko, co jest kolekcjonerskie, jest na eBayu od dziesięcioleci i będzie przez następne kilka dekad – powiedział Iannone w CNBC.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: ropa forum | jsw notowania forum | wartosc zlotowki | kurs orlen | usdpln |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here