Naga MarketsKryptowaluty: gwiazda NFL Tom Brady chce część swojej pensji w bitcoinie, ethereum lub solanieTom Brady, legendarny futbolista i siedmiokrotny mistrz Super Bowl, ponownie zademonstrował swoje wsparcie dla branży kryptowalut. W ostatnim podcaście „the Let’s Go Sirius XM” stwierdził, że bardzo by się cieszył, gdyby cyfrowe aktywa, takie jak bitcoin, ethereum i solana, mogły być częścią jego  wynagrodzenia. Pochwalił również skuteczność kryptowalut pod względem szybkości i przejrzystości systemu oraz napędzającą je technologię.

Kryptowaluty jako wynagrodzenie sportowców

W podcaście „the Let’s Go Sirius XM” legendarny futbolista i silny zwolennik kryptowalut ujawnił, że uzyskanie części jego pensji NFL w kryptowalutach zamiast zwykłej wypłaty byłoby dla niego spełnieniem marzeń. Zwłaszcza, że siedmiokrotny mistrz Super Bowl bardzo przychylnie opowiada się za cyfryzacją świata i towarzyszącymi jej zmianami.Brady poszedł w wywiadzie nawet o krok dalej, ujawniając, że kryptowaluty, które preferuje, to bitcoin, czyli niekwestionowany król cyfrowych aktywów, ethereum druga co do wielkości według kapitalizacji rynkowej kryptowaluta, oraz Solana, najlepiej radzący sobie projekt blockchain roku.

– Bardzo chciałbym otrzymać zapłatę w bitcoinie, ethereum lub tokenach solana. Myślę, że jest to niesamowita informatyczna rewolucja, która dzieje się na świecie sprawiając, że nasza rzeczywistość staje się coraz bardziej cyfrowa – powiedział podczas audycji Tom Brady.

Mistrz NFL pochwalił również skuteczność kryptowalut pod względem szybkości i przejrzystości oraz wyraził podziw na temat napędzającej ten system technologii. Stwierdził też, że wkrótce wielu sportowców pójdzie jego śladem.

– Nadeszła era cyfrowa. Nie sądzę, żebyśmy się kiedykolwiek cofnęli. Używamy technologii i informacji, aby śledzić rzeczy, jak nigdy wcześniej. Ja zdecydowanie widzę świat, w którym gracze będą opłacani kryptowalutami – dodał Brady.

Już teraz Saquon Barkley, profesjonalny gracz w piłkę nożną, wyraził zainteresowanie otrzymywaniem swoich przyszłych wynagrodzeń w BTC. Według sportowca cyfrowe aktywa są najlepszą alternatywą dla zabezpieczenia przed inflacją.

Tokeny NFT z podpisami gwiazd

Warto zauważyć, że nie jest to pierwszy krok stawiany przez Brady’ego w świecie kryptowalut. W kwietniu dołączył on do szaleństwa NFT, uruchamiając Autograph, platformę NFT, która zaproponowała, aby znane nazwiska z różnych branż, w tym sportu, mody, popkultury i rozrywki, opracowały osobiste, unikalne cyfrowe dzieła sztuki. Do tej pory do platformy dołączyły takie gwiazdy jak Tiger Woods, Tony Hawk i Naomi Osaka.

invest

Ponadto, rozgrywający i jego żona są ambasadorami platformy handlu cyfrowymi aktywami, FTX.

Autor poleca również:Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here