Naga MarketsTrend wzrostowy na BTCChoć do historycznych szczytów wielu kryptowalut jest jeszcze daleko, to jednak ostatnie wydarzenia obserwowane na wykresach mogą napawać optymizmem. Marzec okazał się okresem wstępnym, zapowiadającym wyższą zmienność, której symptomy były widoczne już na początku lutego. Na BTCUSD (kontrakt CFD na Bitcoin) otarliśmy się o równy poziom 5000 dolarów i tym samym za najpopularniejszą kryptowalutę trzeba zapłacić najwięcej w tym roku.


Zmienność na rynku kryptowalut wróciła być może na dłużej. Już na początku lutego mieliśmy tego preludium, kiedy notowania CFD BTCUSD urosły z poziomu 3336 dolarów do 3700 USD. Po tym wystrzale nastąpiła korekta techniczna po której szybko doczekaliśmy się wzrostów do poziomu prawie 4000 dolarów. Na początku marca kurs spadł do 3680 po czym przez cały miesiąc obserwowaliśmy mozolne wzrosty. O technicznym rynku bitcoina świadczą korekcyjne ruchy w lutym ale również pod koniec marca. Spadkowy ruch w dniach 21-25 marca wyrysował układ ABCD, gdzie odcinek AB i CD są zbliżonej wielkości. Jednocześnie punkt D wypadł w okolicach dwóch zniesień wewnętrznych Fibonacciego, mowa tu 23.6 proc. oraz 50 proc., liczonych od dwóch różnych impulsów wzrostowych. Jednak to co wydarzyło się na początku kwietnia przerosło nasze oczekiwania. Kurs BTCUSD urósł o ok 19%, tym samym byliśmy najwyżej od listopada 2018 roku.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zobacz także: CEO Xapo: w ciągu 7-10 lat cena Bitcoina (BTC) wzrośnie do 1 mln USD

Notowania kontraktu CFD na kryptowalutę Bitcoin (BTCUSD), interwał H4, źródło- TMS Brokers aplikacja mobilna
Notowania kontraktu CFD na kryptowalutę Bitcoin (BTCUSD), interwał H4, źródło- TMS Brokers aplikacja mobilna

Co dalej wydarzy się z kryptowalutami? Aby dowiedzieć się co dalej z Bitcoinem, Ripplem, Ethereum czy Litecoinem, wystarczy pobraćdarmowy raport kryptowalutowy TMS Brokers.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here