Naga Markets


Erik Finman
Źródło: Instagram

Historia Erika Finmana jest doskonale znana wśród entuzjastów krypowalut. Nastolatek w wieku 12 lat otrzymał tysiąc dolar od swojej babci, które zainwestował w Bitcoina i szybko stał się milionerem. Teraz najbardziej wpływowy młodzieniec według rankingu Timesa twierdzi, że najstarszą z kryptowalut czeka smutny koniec i że jest już praktycznie „martwa”.


Nastolatek zarobił 4 miliony dolarów na kryptowalutowym boomie

Pierwsze tysiąc dolarów zainwestowane w kryptowaluty szybko pozwoliło Finmanowi pomnożyć kapitał. Najwięcej zarobił jednak na dynamicznych wzrostach BTC z końca 2017 roku, które „stworzyły” całą rzeszę cyfrowych milionerów. Wśród nich znalazł się również bohater dzisiejszego artykułu, którego majątek w szczytowym momencie rynku był wyceniany na 4 miliony dolarów.

Teraz, w najnowszym wywiadzie dla portalu Market Watch twierdzi, że Bitcoin „umarł”. Jego zdaniem na rynku nastąpił zbyt silny podział, występuje nadmierna ilość konfliktów, a cała struktura nie utrzyma się w dłuższej perspektywie czasu: „Przed Bitcoinem jeszcze jeden lub dwa rynki byka, jednak w dłuższej perspektywie jest martwy”. Nastolatek podobną opinię wyrażał na temat najstarszego konkurenta BTC, a mianowicie Litecoina.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Finman widzi przyszłość w Ethereum i ZCash

Zdaniem Finmana jednak nie cały rynek czekają najczarniejsze scenariusze. Osobiście wspiera rozwój projektów ZCash oraz Ethereum, którego według niego są warte zainteresowania.

W poniedziałek jeden Bitcoin jest wart 3350 dolarów, Ethereum niespełna 90 dolarów, a ZCash 53 dolary.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here