Naga MarketsKryptowalutowy gigant VC zwiększa swoją bitcoinową (BTC) inwestycję o 500 mln dol.Skupiający się na kryptowalutach gigant venture capital Digital Currency Group (DCG) przejmuje akcje Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) o wartości 500 milionów dolarów. DCG wspiera ponad 175 firm związanych z blockchainem w ponad 35 krajach i jest spółką macierzystą Grayscale.

  • Ruch ten zwiększa całkowitą inwestycję DCG w Grayscale do 750 milionów dolarów.
  • Na dzień 30 kwietnia 2021 r. DCG nabyło akcje GBTC o wartości 193,5 mln USD.
  • Założona w 2015 roku przez CEO Barry’ego Silberta, DCG jest najbardziej aktywnym inwestorem w sektorze blockchain

Digital Currency Group pompuje setki milionów dolarów w Grayscale Investments

Te artykuły również Cię zainteresują
DCG planuje wykorzystać gotówkę w ręku na zakup i stwierdza, że “rzeczywisty czas, ilość i wartość zakupu akcji będzie całkowicie zależała od wielu czynników, w tym poziomów dostępnej gotówki, ceny i panujących warunków rynkowych.”

Obecnie DCG znajduje się w epicentrum branży, wspierając ponad 175 firm związanych z blockchain w ponad 35 krajach. DCG inwestuje również bezpośrednio w waluty cyfrowe i inne aktywa cyfrowe.

Oprócz swojego portfela inwestycyjnego, DCG jest spółką macierzystą Genesis (globalnego prime brokera aktywów cyfrowych), Grayscale Investments (największego zarządcy aktywów w walutach cyfrowych), CoinDesk (wiodącej firmy zajmującej się mediami finansowymi, danymi i informacjami), Foundry (lidera w dziedzinie wydobywania bitcoinów i staking) oraz Luno (wiodącej platformy kryptowalutowej o dużym zasięgu międzynarodowym).

Grayscale Bitcoin Trust jest największym publicznym posiadaczem BTC na świecie, z 654 850 BTC znajdujących się na rachunkach podmiotu. Ten inwestycyjny behemot posiada również fundusze dla 12 innych altcoinów, w tym Ethereum (ETH), Litecoina (LTC) i Chainlink (LINK).

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

invest

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here