Naga MarketsStacjonarne kantory walutowe są cały czas jednym z najpopularniejszych sposobów na wymianę wartości dewizowych. A czy wiecie, że w taki sam sposób można dokonywać też wymian kryptowalut? Tak, wirtualne waluty też można wymieniać w kantorach stacjonarnych. Największą siecią kantorów stacjonarnych w Polsce jest firma FlyingAtom.

Dlaczego kantor stacjonarny?

Zarówno w Polsce, jak i na świecie coraz trudniej jest kupić lub sprzedać anonimowo kryptowaluty. Większość giełd i kantorów on-line przy transakcjach z użyciem walut FIAT wymaga od nas pełnej weryfikacji danych. Dotyczy to zarówno naszych krajowych podmiotów, jak i zagranicznych. Rozwiązaniem tego problemu jest możliwość wymiany w kantorach stacjonarnych oraz bitomatach. W kantorach stacjonarnych możemy dokonać transakcji bez weryfikacji danych do wysokości 15 000 euro.

Sposób wymiany w kantorach stacjonarnych jest bardzo prosty. Do zakupu kryptowalut potrzebny jest jedynie nasz adres portfela oraz kwota za jaką chcemy dokonać wymiany. Po ustaleniu kursu i zapłacie otrzymujemy kryptowaluty na nasz portfel w ciągu kilku minut. Podobnie prosta sprawa jest w przypadku sprzedaży. Przelewamy kryptowaluty na wskazany adres i po potwierdzeniu transakcji otrzymujemy gotówkę.

Sieć kantorów stacjonarnych FlyingAtom

FlyingAtom działa na rynku już od 2015 roku. Początkowo w swojej ofercie posiadał jedynie Bitcoina, a obecnie w biurach firmy możny wymienić większość najpopularniejszych kryptowalut oraz stablecoiny. Biura kantoru FlyingAtom znajdują się w 13 miastach wojewódzkich naszego kraju. Firma posiada i stale rozbudowuje własną sieć Bitomatów. Urządzenia znajdują się już w blisko 30 lokalizacjach, a jeszcze w tym roku powinny się pojawić w kolejnych miejscach. Wszystkie Bitomaty FlyingAtom to dwustronne urządzenia tj. można w nich zarówno kupić, jak i sprzedać Bitcoina.

Kantor FlyingAtom posiada kilka usprawnień, które ułatwiają wymianę. Na stronie internetowej firmy www.flyingatom.com możemy podejrzeć aktualny kurs wymiany Bitcoina. W podanych kursach zawarte są już opłaty oraz prowizje. Dokładnie taki sam kurs wymiany obowiązuje przy transakcjach w Bitomacie. W przypadku transakcji w biurze o wartości poniżej 5000 zł firma pobiera dodatkową opłatę w kwocie 150 zł. Kursy wymiany pozostałych kryptowalut ustalane są na miejscu w placówkach firmy.

Na stronie internetowej FlyingAtom jest umieszczony formularz do sprzedaży Bitcoina on-line. W formularzu możemy sprzedać swoje BTC, a gotówkę odebrać we wskazanym przez nas Bitomacie lub kantorze stacjonarnym. Formularz jest znaczącym ułatwieniem dla klientów. Nie trzeba czekać w biurze lub przy Bitomacie na potwierdzenie transakcji w sieci. Na miejscu pojawiamy się dopiero w momencie, gdy wiemy, że transakcja została potwierdzona, a my otrzymamy gotówkę bez czekania.

Formularz jest prosty w obsłudze, do przeprowadzenia i weryfikacji transakcji potrzebujemy jedynie numeru telefonu lub adresu e-mail. Kurs wymiany podawany w formularzu jest taki sam, jaki otrzymamy w kantorach stacjonarnych lub dokonując wymiany w Bitomatach FlyingAtom.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here