Chociaż notowania głównych kryptowalut starają się odbijać po poniedziałkowych spadkach, to od początku kwietnia inwestorzy obserwują stagnację i brak większej zmienności. Warto jednak trzymać rękę na pulsie i nie pozwolić, aby czujność została uśpiona – szczególnie na tak nieprzewidywalnym rynku jakim są kryptowaluty.


TOP10 – czołówka we wtorek na zielono

10 kwietnia na notowaniach kryptowalut (jeżeli chodzi o czołową dziesiątkę) traci jedynie Litecoin, osuwając się nieznacznie o jeden procent:

Źródło: Coinmarketcap.com

Mówiąc o braku zmienności warto posłużyć się przykładem wpsomnianego powyżej LTC. Notowania kryptowaluty w ostatnich sesjach oscylują w przedziale dziesięciu dolarów, nie potrafiąc przebić się powyżej 120,00, ani zejść pod 110,00. Prawda jest jednak taka, że poziom 110,00 stanowi istotne wsparcie (minima lutowe). Jeżeli dojdzie do ich wybicia, wtedy notowania mogą osuwać się w kierunku zdecydowanie niższych poziomów, obserwowanych ostatni raz w grudniu:

Źródło: Tradingview.com

Przegląd wydarzeń i analiz ze świata kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

Podsumowanie najważniejszych informacji dnia – 10 kwietniaSTO

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here